Wpis z mikrobloga

Dej plusa, mam horego kota ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rychu Peja (approved by PRAWDZIWY Rychu Peja, jakiś śmieszek go oznaczył w komentarzu na moim insta i on o nim przeczytał XD) miał życie kureskie do tej pory, bo złamał nogę i obdarł ogon ze skóry (a biorąc pod uwagę, że reaguje lękiem na ludzi, to prawdopodobnie ktoś mu w tym pomógł), ale teraz to już tylko luksus, góry jedzenia i profesjonalna opieka! Co prawda już bez ogona, ale za to w gipsie w gwiazdki.

PS Ciekawostka: ściągnęłam go do siebie ze Śląska. Został znaleziony w Katowicach i trafił do schroniska w Rybniku, a tam, jako bury kot bez ogona, przepadłby jak kamień w wodę i dostał dożywocie, a u mnie znalazł dom w ciągu niecałej doby () Będzie mieszkał w Zielonej Górze. Czyli tam, gdzie padło słynne "wiecie, co z nim zrobić" jego imiennika - i teraz ta historia ma sens XD

#frytusiacontent #koty #pokazkota #kitku
f.....a - Dej plusa, mam horego kota ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rychu Peja (approved by PRAWDZIWY...
  • 22
@Spoko1: usztywnienie =/= gips. A jak trzeba to sie czy gips czy usztywnienie zaklada.

I jak kotel ruchliwy (a jak mlody to ruchliwy, gdy tylko przeciwbolowo-przeciwzapalne zaczna dzialac), to lepiej trzymajcie go glownie/tylko w transporterze i zapewniajcie tam maks atencji i atrakcji, nawet jesli tak bedzie musialo byc miech lub dwa - i nie sluchajcie #!$%@? nawet wetow, ze kotkowi bedzie z tym zle - bo odpowiedzcie sobie - co lepsze,