Wpis z mikrobloga

#tnt #kurier ##!$%@?
tdlr: drugi dzien czekam na paczke, a kurier nie przyjezdza do mojego miasteczka mimo, ze w systemie jest napisane, ze przyjezdza i mnie nie zastaje.

Mirki, nie mieszkam na co dzien w Polsce wiec prosze o wytlumaczenie, czy tak tu jest zawsze.

Zamowilem paczke z Czech i zostala ona wyslana kurierem TNT. Akurat jestem w Polsce, wiec zamowilem ja na adres domu rodzinnego, do ktorego musialem przejechac sporo kilometrow, bo nikogo innego w nim aktualnie nie ma, kto by mogl przesylke odebrac.

Przyjechalem i czekam. Caly dzien czekam, wieczorem sprawdzam w systemie i jest napisane, ze

04.07.2019, 18:09 Elblag Przesyłka dostarczona do magazynu TNT
04.07.2019, 14:53 Frombork Odbiorcy nie ma w domu. Zostawiliśmy mu wiadomość i czekamy na kontakt z jego strony.

Kurde... nikogo nie bylo, wiec pisze do nich malia, ze nie dostalem przesylki i nikogo nie bylo. W domu nie ma domofonu ani nic - jest wolne wejscie do klatki. Nikt nie pukal, nie dzwonil, nie zostawil zadnej karteczki. Czekam kolejny dzien.
Caly dzien czekam na paczke zamiast spotkac sie ze znajomymi. Kurier znowu nie przyjechal, a w systemie pokazane, ze znowu byl:

05.07.2019, 18:15 Elblag Przesyłka dostarczona do magazynu TNT
05.07.2019, 14:24 Frombork Odbiorcy nie ma w domu. Zostawiliśmy mu wiadomość i czekamy na kontakt z jego strony.
05.07.2019, 08:20 Elblag Przesyłka jest w trakcie doręczenia.

Mam sobie teraz odebrac przesylke w Elblagu. Czy to normalne, ze im sie nie oplaca jezdzic 35km z jedna tylko paczka z Elblaga do Fromborka i dlatego tak robia? Moge odebrac, ale mam troche zal, ze 2 dni czekalem niepotrzebnie.
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@martinosv: Zadzwoń na centrali i spytaj o co chodzi. Kurier nie przyjeżdża, a twierdzi, że był.
Już pomijam, że chyba nie ma gorszego kuriera, jak TNT.