Wpis z mikrobloga

Drodzy wykopowicze,
na wykopie jestem od kilku lat ale założyłem dzisiaj drugie konto aby pochwalić się w końcu otwartym nowo salonem mebli. Rok temu uwolniłem się od prywaciarza i jestem na swoim. Salon założyłem ze wspólnikiem, zatrudniamy dwóch ludzi ale naszym marzeniem było otwarcie swojego salonu :) w końcu się udało.
Projektujemy meble na wymiar (kuchnie, szafy, garderoby, komody, rtv, meble dla biur), sami produkujemy i montujemy. Nasze meble to wysoka jakość wykonania, to nie meble z sieciówek.
Jeśli ktoś jest z okolic Bielska-Białej to i jest na etapie poszukiwania producenta kuchni lub innych mebli to zapraszam.
Z kolei wykopowiczów z innych obszarów Polski zapraszam do zadawania pytań odnośnie jakie wybrać materiały do wykonania mebli, czego unikać oraz jak zaprojektować dobrze kuchnie.
Na zdjęciach nasza ekspozycja.
#chwalesie #budujzwykopem #meble #meblujzwykopem
Pobierz
źródło: comment_dcnwLUC5PMojJ1TSnfCG00puXL8ooVdS.jpg
  • 124
@ideadesign: Jakie macie terminy? Pierwszy raz będę urządzał kuchnię, ile czasu potrzeba od wizyty u Was do gotowej kuchni? :) Czy jak przyjdę z wymiarami rozmieszczeniem ścian okien drzwi to wystarczy czy coś jeszcze potrzeba? :)
@ideadesign: Życzę powodzenia, ale te projekty bardzo mi się nie podobają. Jestem miłośnikiem prostoty i funkcjonalności.

Kuchnia z pierwszego zdjęcia:
1. Uchwyty - za fikuśne. Często ma się ręce brudne czy tłuste i takie uchwyty gorzej wyczyścić.
2. Kran zbyt fikuśny. Będzie #!$%@?ł przy czyszczeniu.
3. Za dużo przeszkleń. Jak się tam nastawi kolorowych rzeczy to kuchnia będzie pstrokata.
4. Gazówka w beznadziejnym miejscu. Opary i tłuszcz ze smażenia będą brudzić
każdy klient jest inny, każdemu podoba się coś innego.


@ideadesign: Na prawdę? :)

Chodzi mi o to, że ekspozycja to wg mnie miejsce do chwalenia się i pokazywania co się ma najlepszego, aby było na czym wytłumaczyć klientowi, który nie wie czego chce, że dane rozwiązanie jest bardziej funkcjonalne. Nie każdy mieszkał w kilku mieszkaniach, aby móc sobie porównać różne warianty od strony użytkowej.
I tu wg mnie jest rola dobrego
@struksik: Byłem na kilku szkoleniach producentów sprzętów AGD i zawsze było mówione że piekarnik i lodówka może być koło siebie. Proszę pamiętać że lodówka i piekarnik są w szafce więc oddzielają je dwie płyty czyli 36 mm. Pyroliza w piekarniku to około 400 stopni a nie 600.