Wpis z mikrobloga

@Kaczorra: Kołobanow za taką #!$%@? xD WG powinno zmienić zasady przyznawania tego medalu w ten sposób, że dostaje go tylko osoba, która zniszczy 5 czołgów, na które sama została, a nie przejmie bazę albo skampi się w rogu mapy przy szturmie jak ty
  • Odpowiedz
@sheridan97: ale w sumie osochodzi, dzięki jego campie wygrała drużyna. Dla mnie dobry dil, dzisiaj też miałem taką bitwę że zbiłem ładnie gwiazdkę bo gościu się skampił w szturmie w obronie.
  • Odpowiedz
@vomalio: Dla mnie medal epicki powinien być zdobywany za jakiś naprawdę epicki wynik. To co zrobił OP nie jest w żaden sposób imponujące, a już na pewno nie zasługuje na taki medal. Jednak to jest moje zdanie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sheridan97: ee tam, idąc tą logiką mógłby powiedzmy zostać na 5 ogryzków, samemu mając full życia bo nie brał udziału w walce i wygrać. Twoja klasyfikacja bierze pod uwagę takiego gościa który mógłby skończyć z 5 killami i 200 dmg.
Tu nie ma chyba złotego środka
  • Odpowiedz
@sheridan97: wiem, że wynik dupy nie urywa, dlatego się śmieję, chociaż trochę się na koniec napociłem, żeby mnie nie dorwali i jeszcze skasowałem szarżującego na mnie AMXa ;). Ważne, że medal w kolekcji zaliczony ;).
  • Odpowiedz
@vomalio: Jeśli serio chcesz postawić na równi chowanie się i uciekanie przed wrogami ze zniszczeniem 5 czołgów w sytuacji 1 vs 5 (nawet jeśli wszystkie byłyby ogryzkami, a ty masz full HP, co jest niewiele bardziej prawdopodobne niż trafienie 6 w lotto - w przeciwieństwie do capowania i campienia w takich sytuacjach, które są bardzo częste) to nie mamy o czym rozmawiać XD
  • Odpowiedz
@vomalio: Przecież tu nie o to chodzi, żeby coś za to dostać, a o to że jeśli widzisz u kogoś konkretny medal epicki, który jest trudno zdobyć to znaczy, że ten ktoś jest naprawdę dobrym graczem.
Tak przynajmniej ja to rozumiem. Takie medale powinny świadczyć o tym, że osoba je posiadająca musiała się wykazać umiejętnościami i doświadczeniem. Nie powinno być tak, że z jednej strony jest go ciężko zdobyć, a z
  • Odpowiedz
@sheridan97: no i to wszystko zależy od medalu. Większość z nich to wynik szczęścia + odrobiny skilla (np Fadin), medale radleya i poola to już w ogóle fart i latanie po fragi. Według mnie nie mają one kompletnie znaczenia
  • Odpowiedz