Wpis z mikrobloga

@Zarzadca: ta beka uj. Cała społeczność I ludzie stający murem za LGBT dąży do akceptacji i poszanowania ich marszy oraz seksualności. Szkoda, że nie działa to w drugą stronę. Czepiacie się tych katolików jakby byli złem całego świata. Zacznij pilnować swojego nosa i nie zwracaj uwagi na na wiarę, czy obyczaje, przecież o to samo prosisz w poszanowaniu seksualności.

Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz... czemu tak łatwo wam szydzić z #
Ej, @Andreth: czepiasz się kleru katolickiego, że nie akceptuje LGBT, po prostu go negując we własnej społeczności. No czyste zło... Może powalcz o sprawę LGBT w islamie, gdzie za same podejrzenie homoseksualizmu, w niektórych krajach jest kara śmierci? Moze pora się skupić tam, gdzie naprawdę stawka jest znacznie większa, co?
Może powalcz o sprawę LGBT w islamie, gdzie za same podejrzenie homoseksualizmu, w niektórych krajach jest kara śmierci?


@nightplayer: Jesteśmy w Arabii Saudyjskiej czy Polsce, bo się pogubiłem?

Mysle, że jak osoby z LGBT zaczną przestrzegać tej zasady, to będzie jakiś argument.


@nightplayer: Kilka razy w tygodniu na warszawskiej "patelni" katolicy rozstawiają stragan gdzie jacyś beneficjenci socjala oskarżają całe LGBT o pedofilię. Fronda niedawno oskarżyła marsze równości o zachęcenie tego
Może powalcz o sprawę LGBT w islamie


@nightplayer: #!$%@?ąc milion postów na fejsbuniu i wykopie, że źle jest, jak muzułmanie krzywdzą osoby LGBT? Jakoś nie mam serca do takiej "walki", sama nie wiem czemu... Napisaliśmy kiedyś jako ORP oświadczenie w sprawie sytuacji gejów w Czeczenii, jakoś nie sądzę, by się Kadyrow tym bardzo przejął. Więcej chyba nie będziemy,

Bo wiesz, nie mieszkam w miejscu, gdzie stosunek islamu do LGBT jest jakimś