Wpis z mikrobloga

@MrsRobinson: ostatnio dojeżdżałem do pracy od 4 do 7 przy akompaniamencie tych 2 z rmf czy zet którym ktoś powiedział, że ich teksty wywołują pozytywny ruch kącików ust - absolutnie najgorsze, już wolę słuchać dźwięków nawierzchni asfaltowej. Nie rozumiem, jak można coś takiego produkować, brak mi słów aby to opisać. I też sądzę, że coś takiego powinno być uznane za szkodliwe warunki w pracy - w innym miejscu upewniłem się, że
@BuzzKillington: nie wiem z czego to się bierze, chciałem napisać że nijakość jest chyba najgorsza, ale złapałem się że sam za późnego guwniaka słuchałem wojewódzkiego i figurskiego jeszcze w Esce Rock jak stroili sobie żarty równie wysokich lotów, (telefony do zakładów pracy, szkół z podtekstami rasistowskimi) chyba w piątki czy soboty. Nie wiem czy teraz byłbym równie rozbawiony.
@kfiatheck:
@MrsRobinson:
Szczerze, to kiedyś byłem zmuszony słuchać rock radia bo byłem na granicy fal antyradia i jakiegoś pop-szitu i akurat trafiłem na audycję @ciechan666. Subiektywnie twierdzę, że mi się nie podoba.

A antyradio jest zajebiste, ale po 22 ( ͡° ͜ʖ ͡°) (no może poza tą nową grą wstępną w piątki)

A gastrofazy to jak ja #!$%@? nienawidzę...

W skrócie najgorsze państwo świata zasługuje
Największy syf to jest tam gdzie jest rudy Kama i ktoś tam,boże co za bezbecki humor,nie wiem kto normalny tego słuchać i jedna piosenka 15 razy przez 8h,można było #!$%@? już dostać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wersje poprawione ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@MrsRobinson: W pracy mamy non stop włączone radio. Chyba wystąpię o dodatek za pracę w szkodliwych warunkach

@pacmanek: Nie zapominajcie o reklamach

Spotify czy pobieranie mp3 tak boli? Tylko muzyka, brak reklam (2k19 i ktoś młodszy niż 50 lat ma styczność z reklamami XD) i nieograniczona różnorodność
@Bajczarz mam wbudowane radio w aucie, które czyta tylko kompakty (bez MP3), a montaż jakiegoś sebixowego kenwooda nie wchodzi w grę, bo szpeci konsole, więc jestem skazany ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jest jeszcze transmiter, ale jego jakoś dźwięku to pomsta.
@MrsRobinson: Z całego syfu i tak wybieram Zetkę, chociaż nie widzę ŻADNEGO radia w ostatnim czasie które ma cokolwiek ciekawego, jakiś czas temu mi się przyjemnie słuchało RMF Maxxx albo Eski ale nawet one teraz zasysają, a na rejonach wiejskich takich jak moje łapią tak #!$%@?, że zostaje Zet ¯_(ツ)_/¯
@pacmanek:

Jest jeszcze transmiter, ale jego jakoś dźwięku to pomsta.


przecież niemal każdy transmitter będzie nadawał muzykę z co najmniej jakością radiową (odjąć zakłócenia).
@pacmanek: Używam od roku, nie mam zarzutów. Zwróć tylko uwagę czy dobrze zasilanie styka, bo wtedy ma tendencję do szumienia; ja go mam w rozdzielaczu, wtedy czasem muszę lekko przekręcić i wszystko gra