Wpis z mikrobloga

@labryda: mam przeźroczysty od nillkina i jest swietny, dobrze lezy w dloni, wystaje ponad aparat. jest na tyle elastyczny ze nie wydaje mi sie zeby mial sie zlamac, latwo sie go sciaga ale nie ma luzu. same plusy zadnego minusa
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@bound kupiłem jeden nillkina, taki plastikowy i myślałem, że rozwale ten telefon jak próbowałem go zdjąć, do tego jest tak chropowaty że aż nieprzyjemny w dotyku, drugi nillkin flex jest zbyt antypoślizgowy i mam problem z włożeniem go do kieszeni. I już kawałek się zdrapal jakimś cudem xD

Czy ten nillkin przezroczysty jest też taki klejący/antypoślizgowy?
  • Odpowiedz
@deziom: najpierw mialem nillkin frosted shield i byl mega kiepski. po kilku tygodniach ulamal mi sie boczny guzik i slizgal sie w dłoni. ten aktualny przezroczysty to nillkin natural, jest twardszy od tego gratisowego od xiaomi, ale wciaz latwo sie go sciaga. duzo bardziej elastyczny od frosted shield. guziki nie sa naciete wiec nie ma szans zeby cos sie odlamalo i wedlug mnie lepiej tez lezy w dloni niz frosted shield.
  • Odpowiedz
@deziom ja kupiłem jakiś czarny z allegro z oczkiem na palec i magnesem do uchwytu samochodowego za 30pln z przesyłką (pancerny taki) i wytrzymał kilka potężnych uderzeń. Jestem zadowolony.
  • Odpowiedz