Wpis z mikrobloga

Oglądacie czasem transmisje z sesji rady gminy? Wraz z początkiem obecnej kadencji władze samorządowe mają obowiązek ich nagrywania i transmitowania, ale co kiedy jakość nagrania jest tak zła, że np. nie da się zrozumieć, co mówią poszczególne osoby? Tak było w Ścinawie, gdzie podjęliśmy interwencję. Bartosz Wilk napisał, co się udało zdziałać: https://siecobywatelska.pl/zla-jakosc-transmisji-obrad-rady-co-zrobic/

P.S. Jeżeli w Waszej miejscowości też macie problem z jakością transmisji, dajcie nam znać, postaramy się pomóc!

#prawo #prawodoinformacji #niebojsiepytania #ciagniemywladzezajezyk #watchdogpolska #prawodoinformacji #scinawa
  • 8
@Watchdog_Polska: Ja oglądam, lepsze to niż czytanie protokołu z rady gminy który jest dostępny po kilku miesiącach od posiedzenia.. W mojej gminie mają kamery i mikrofony, ale często nie mam pojęcia co mówią poszczególne osoby ;/ Poczytam co zrobiliście w tej Gminie i sam zainterweniuje :)
Już wam pisałem, ale dzięki wam składałem kilka razy wnioski o informację publiczną i umieściłem was w mojej pracy dyplomowej :D