Wpis z mikrobloga

@frytusia: XD, imiona bardzo fajne, w tym duchu następne sierotki może nazwij po bohaterach Dynastii - Krystal, Alexis, Blejk itp. Serialowe kotki będą przebojem rynku adopcyjnego, zwłaszcza jak będą się tłuc na żywo jak żony Carringtona. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@frytusia: Kiedyś myślałam nad tym żeby zrobić taki dom tymczasowy dla kotów. Mam warunki, kwestie finansowe też byłyby do zorganizowania.
Niestety na myśleniu się skończyło - bałam się, że nie zniosę rozstania z kociętami.
Jak to u Ciebie wygląda? Sorry, jeśli było takie pytanie, nie czytałam całego tagu. Jak było to opuść - poczytam w wolnej chwili.
  • Odpowiedz
@jahcekomunalne: jestem o to często pytana. Przy kolejnym zwierzęciu się przyzwyczajasz, po prostu wiesz, po co one u Ciebie są :) Emocje są tylko przy rozstaniu, są chwilowe, nie jest Ci przykro do końca życia. Przeważa radość ze znalezienia domu. Warto się przełamać :) Jeśli będziesz coraz bliższa decyzji, zapraszam do pogadania, najlepiej na fb lub insta tymczasemumagdy (tam bywam częściej, niż tu), chętnie Cię wesprę!
  • Odpowiedz
nope, mama zostawiała mnie u sąsiadek po pracy za 5 złotych za godzinę, jak mieszkałyśmy w małej mieścinie w Małopolsce :)


@frytusia: Luz Maria była emitowana już bardzo dawno, więc jak na tamte czasy 5zł/h to chyba nie było tak źle :D
  • Odpowiedz