Wpis z mikrobloga

#spotify #spolecznosc #community

Moi drodzy, chciałbym na podstawie waszego doświadczenia z aplikacją czy środowiskiem muzycznym

w około którego funkcjonuje Spotify uzyskać waszą opinię.

Opinię na temat działania aplikacji, na temat funkcjonalności serwisu, poziomu działania supportu czy innych kwestii związanych bezpośrednio ze środowiskiem, społecznością, aplikacją czy też samą muzyką.

Mamy ogromną chęć i potrzebę ciągłego ulepszania naszego serwisu, dostosowywania go do waszych potrzeb, chcielibyśmy by czas spędzony z spotify był czasem pełnym radości i poztywywnych emocji.

Kieruję do was ten wpis by usłyszeć bezpośrednio od was w jakim kierunku powinien rozwijać się spotify, jakie powinny w nim następywać zmiany, jakie są wasze oczekiwania, co chcielibyście zmienić, co was irytuje a co jest funkcją którą warto rozbudować.

Czekam na wasz głos/opinię w tym wpisie.

Najbardziej interesująca idea, wskazówka, spostrzeżenie dotyczące Spotify będzie uhonorowana przeze mnie.

Dzieki za wspieranie nas!

  • 21
@Shewie: spotify jest jak dla mnie niemalże idealne, poza dwiema rzeczami:

1. Brak funkcji "discover" dla iPada - jest ona dostępna na wszystkie telefony i desktopy poza tabletem apple (nie wiedzieć czemu)

2. Radio gatunkowe jest bardzo za bardzo ograniczone do kilku wykonawców i łapki w góre/dół niewiele zmieniają, w przeciągu pół h można usłyszeć ten sam kawałek 2 razy

Poza tym good job, uwielbiam ten serwis, polecam znajomym itepe.
@Shewie: gdy wyłączę powiadomienie o możliwości obserwowania znajomego krzyżykiem to nie ma możliwości już nigdzie indziej przejrzeć znajomych którzy mają zrobione konto w Spotify (w starej wersji aplikacji była lista)

@Shewie: Z funkcji które na pewno by się przydały to globalne klawisze skrótu aby można było przełączać piosenki a także je wznawiać i zatrzymywać bez potrzeby maksymalizacji okna czy zaglądania do tego małego okienka w pasku startu. Tak po za tym to nie mam uwag. Bardzo podoba mi się w Spotify pomoc techniczna poprzez Twittera.
@Shewie:

wyszukiwarka (CTRL+F) na stronie wykonawcy

możliwość zapisania sortowania w playliście (np. mam playlistę z domyślnym sortowaniem od najstarszego - chciałbym móc zmienić by było od najnowszego i to zapisać)

możliwość włączenia w aplikacji desktopowej widoku fullscreen jak w Smart TV lub iPadzie - foto

notyfikacja o tym, że podpięty utwór stał się dostępny/utwór na playliście stał się niedostępny

możliwość dodawania/usuwania z kolejki odtwarzania wszystkiego -
@karid: Niestety na laptopie to nie działa, włącza się Windows Media Center gdy chce spauzować i wciskam Fn+ArrDn. W Winampie i musicBee mogłem sobie skonfigurować ctrl+alt+ArrDn do tego.
@Shewie: rozwińcie jakoś opcje społeczne, aby bez problemów można było prześledzić jaki znajomy czego słuchał i kiedy itd. Też dodajcie możliwość pisania wiadomości do fanów przez artystów. No i szybciej aby się premiery ukazywały singli/pojedynczych piosenek.
No i szybciej aby się premiery ukazywały singli/pojedynczych piosenek.


@matiusmm:

(Pomijamy kwestię "Music-Database" gdyż jej zawartość jest ściśle związana z rezultatami negocjacji z wytwórniami, producentami, promotorami artystów)
Do wszystkich, nie będę dokładał w temacie do dyskusji, poczekam kilka dni aż spłynie więcej inicjatyw, opinii... wówczas się do nich odniosę.

Dzięki jakkolwiek za wasze wsparcie i opinie w temacie.
@Shewie: Fajnie byłoby mieć coś takiego jak inteligentne playlisty w iTunes. Kombinacja paru warunków logicznych do wybrania przez użytkownika typu:

playlista == "oznaczone gwiazdką"

i

[gatunek == rock

lub gatunek == soundtrack]

i odsłuchane < 5x

Mam w oznaczonych gwiazdką 3k utworów i zaczynam się gubić w tym. Takie playlisty pozwalałyby odfiltrować to, co w tej chwili chcę słuchać automatycznie, bez przekopywania się przez te 3k utworów.

No i jeszcze licznik