Wpis z mikrobloga

@ZAWADIAK Maloca w pierwszym składzie to żadne zaskoczenie, bo jest lepszym obrońcą niż Nalepa, jedynym konkurentem dla Gajosa przy tym ustawieniu jest gwiazda ortopedii Wolski, Udovicic jest lepszym skrzydłowym niż Peszko (grając w Sosnowcu miał lepsze liczby niż Haraslin czy Peszko, poprzednią rundę miał zajebistą), pewnie będzie się zamieniał pozycjami z Haraslinem. To naprawdę najlepszy skład, jaki można obecnie w Lechii wystawić, jedyna wątpliwość to Paixao na szpicy, ale skoro Sobiech nie
@ZenonZawodowiec: Najsilniejszą bronią w poprzednim sezonie była Lewa strona. Po co coś zmieniać jak działa? Haraslin i Mladen są mega zgrani ze sobą, a Udovicicia jeszcze nikt nie ogarnia. Było to widać na sparingach.
@ZAWADIAK Dlatego będą pewnie zamieniać się pozycjami w trakcie meczu. Weź teź pod uwagę, że boczni obrońcy Piasta nie są miękkim #!$%@? robieni, więc, choć żaden z nas nie siedzi w głowie Stokowca, stawiam że poustawial skrzydła tak, żeby ich zneutralizować.

A co do Haraslina na lewej jako Wunderwaffe — wystarczyło go sprowadzać do parteru, żeby w poprzednim sezonie, żeby Lechia była bezzębna. Jeśli chcą wygrywać, nie mogą ciągle stawiać na te
@ZAWADIAK: czy ja wiem... oprócz Gajosa i Udo to skład 1:1 co w zeszłym sezonie. Malocy nie liczę, bo tak jakby swój gracz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

oczywiście, przygotowania mogły pójść źle, szyny i tory mogły być złe i będzie nędza, ale na papierze wygląda to bardzo obiecująco
@seeksoul: ja się obawiam formy Gajosa po tym co przez ostatnie dwa sezony wyczyniał w Lechu, ale mam nadzieję, że było tak tylko dlatego, że tam został stłamszony/zaszczuty i nie poradził sobie psychicznie.