Wpis z mikrobloga

Mój kolega ostatnio mi wciska Omega Best. Pisał do mnie o tym, wysyłał filmiki, a jak ostatnio się spotkaliśmy to mnie namawiał bym też wszedł w ten biznes. Chłop wpłacił swoją kasę i zbiera więcej by znowu wpłacić, bo jak twierdzi to inwestycja. Pierdzielił mi jakie to super, pokazywał nagrody typu "Samochód Ferrari" czy "Apartament w wybranym miejscu na świecie". Mówiłem mu, że nie chcę, że wolę już zarabiać mało w KFC niż pchać się w to gówno, ale on nadal. To mój dobry kolega i nie chcę, by wpadł jakieś gówno i potem miał problemy, ale jeśli nie zdołałem go przekonać to trudno, najwyżej będzie bezdomnym jak niby typ który był bezdomnym ale teraz jest milionerem z rolexem. Twierdził, że był na spotkaniu w hotelu z tym typem i on go przekonał do tego Omega i że on się dorobił, a kiedyś był bezdomnym. Co o tym sądzicie Mirki, próbować mu jeszcze przegadać do rozumu czy się nie wtrącać?

#mlm #piramidafinansowa #omega #omegabest #biznes #kryptowaluta #fake #scam #gownowpis
  • 16
@Adu_Jean: W rozmowach z otumanionymi ludźmi nigdy nie zdradzaj swojego prawdziwego nastawienia do MLMowych scamów. Ofiary są przygotowywane przez oszustów na to, że prędzej czy później pojawi się jakiś "hejter" (członek rodziny czy znajomy) i będzie próbował zniechęcać do złotego, uczciwego biznesu. Musisz udawać głupka i zadawać niewygodne pytania, ale w taki sposób, żeby otumaniona osoba nie odkryła twoich intencji. Ofiara musi samodzielnie wywnioskować ze swoich odpowiedzi na niewygodne pytania, że
renalum - @Adu_Jean: W rozmowach z otumanionymi ludźmi nigdy nie zdradzaj swojego pra...

źródło: comment_v1BtUJ5SW70p7feQ21Pmi4T5fSbkxJrp.jpg

Pobierz
@renalum: zadawałem pytanie niby że chce wejść w to ale jeszcze się zastanawiam typu, skąd omega bierze zysk, czy na pewno to bezpieczne i jak to sprawdzić ile on sam już zarobił twierdzi niby że 3,5 k raz mu wpadło ale dziwi mnie że nadal sobie kompa nie kupił skoro tyle zarabia a miał go kupić. Pytałem dlaczego muszę kombinować z vpn by wejść na stronę. Zadawałem dużo pytań a on
@Adu_Jean: @joks: wszedłem na forum na wątek omegi, z czego rozumiem jak ktoś wpłaca tam pieniądze np. 100.000 to liczy się to ze zwrotem po 6 miesiącach nawet do 130 % a jest to uzależnione od wyświetlenia paru reklam, przeklinaniu paru ankiet, lajkowania stron itp. I na tym firma zarabia aż tyle że oprócz zwrotu inwestycji w tym przypadku 30.000 zł ma coś jeszcze dla siebie? Kto normalny w to
@Prylik: w ogóle mu nic pisałem o piramidzie. Sam wyskoczył że pewnie ktoś mi powiedział że to piramida on jest tak otumianony że on uważa iż ja nie mam własnego zdania tylko ktoś mi tak gada i że powinienem w końcu wziąć sprawy w swoje ręce
@Adu_Jean: widzę tylko jedną drogę, odpuść temat. miałem podobnie też mnie od biedaków umysłowych itp wyzywali ale później jak to padło a oni potracili kasę to ja im się zaśmiałem w twarz i już nie mam znajomych :D z jednej strony nie grasz nie wygrasz ale to nie jest totolotek i nie czeka się na łut szczęścia. w takim inwestowaniu trzeba myśleć ale nie nauczy się dopóki się nie skuje.
@bartus88: dla mnie to forum to kopalnia wiedzy ale ogólnie uważam, że jak nie znajdziesz konkretnych znajomych(ale takich, którzy Cię nie wyjebią) do zabawy w inwestowanie to szybko nie zarobisz. a po drugie musisz mieć czym inwestować, żeby dużo zarobić trzeba dużo inwestować. mam ziomka co wziął w kredo 40k i spłaca bo go w ciula zrobili :D a na spotkaniu tym do łapania nowych "klientów" to mnie tak na śmiechy