Wpis z mikrobloga

Jeżeli kobieta nie dała Ci swojego najlepszego okresu w życiu (młodości) tylko szlała i teraz szuka grzecznego jelenia (przedstawiciela facetów których w młodości miała w dupie), to nie masz żadnego powodu by być z nią na starość.

#przegryw #feels #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #milosc #mlodosc #takaprawda #oswiadczenie #niepopularnaopinia
M.....9 - Jeżeli kobieta nie dała Ci swojego najlepszego okresu w życiu (młodości) ty...

źródło: comment_7N6jJl2IsGT9FNGt2MClPmMf5wdp4OCj.jpg

Pobierz
  • 191
  • Odpowiedz
@ukaszeq: w takim wypadku musi od Ciebie wiać desperacją, a samice są na to bardzo wyczulone. BARDZO ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@TestoDepot: wątpię, bo gdyby szukał związku to trochę "skalibrowałby" swoje wymagania i niekoniecznie uganiał się za dziećmi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Muodyhuopiec1919: ale ja nie kwestionuję tego, że zachowują się tak, a nie inaczej. Nikt mi nic nie wmówił, za długo żyję na tym swiecie żeby tkwić w urojonej bańce ( ͡ ͜ʖ ͡) Natomiast jeżeli @ukaszeq nie jest pociągający dla młodej samicy to nie może mieć do niej o to pretensji (bo i o co?) bo sam kieruje się podobnymi standardami. Jakie to szczęscie, że mam
  • Odpowiedz
@ukaszeq: ja się znać nie muszę, ale wyglądasz jak przeciętny suchoklates, co w Twoim wyglądzie jest takiego co powinno Twoim zdaniem przyciągać młode, szalone loszki szukające wrażeń? Poza tym, twarz zamazana, a może to tam własnie leży problem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ukaszeq: ach, no tak - górnolotnie założyłem, że próbujesz podrywać laski poza ekranem/monitorem. Specyfika Tindera jest wszystkim znana, liczy się to co możesz pokazać, najwyraźniej sama szczupła sylwetka to za mało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Muodyhuopiec1919: nikt nie mówił, że życie jest sprawiedliwe ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szukaj kogos równie autystycznego jak Ty.
  • Odpowiedz
A ogarniasz, że można być laską koło 30stki i z przyczyn niezwiązanych ze skakaniem na bolcu chada być samotną osobą?


@Yukio_Mishima: Ja ogarniam. To jedna z moich sióstr. Robi po 10-12 godzin dziennie ale ma ze 30k pensji z pracy w nieruchomościach. Ciągle sama, za to jaki przekrój jej byłych wybranków z ostatnich pięciu lat to tylko za głowę się złapać. Nawet 15 lat starszy i żonaty się trafił (nie wiedziała).
  • Odpowiedz
@dave_OL:
Stawiam się w takiej pozycji od 18 roku życia, a samotny jestem od zawsze. Kiedyś byłem pewien że na luzie kogoś znajdę ale w ogóle nie myślałem o tym dlaczego właściwie nigdy nie miałem koleżanek
  • Odpowiedz