Wpis z mikrobloga

@Powene: Najbardziej podobał mi się fragment "Jacek Kurzątkowski jest otwarty na krytykę i uczy się na błędach" powiedziany 20 minut po tym, jak CJC zarzucił mu zdradzenie informacji o miejscówce bezdomnych nie pierwszy raz.
  • Odpowiedz
Pada tam takie stwierdzenie 1:15 „kanał zmienił się tak bardzo „ . Proszę o wyjaśnienie co autor miał na myśli mówiąc „tak bardzo” ? Edit : bogactwa przyrody nie biorę pod uwagę
  • Odpowiedz
@Niedozdarcia: nie chcę nikomu cukrować, ale są inni mniejsi którzy jak się okazuje mają większe jaja niż cięty. Odbieram film jako płaszczyk krytyki, aby nie było że chce #!$%@?ć mareckiemu. Nie popieram w żadnej mierze mareckiego, ale dla mnie osobiście wielkie rozczarowanie.
  • Odpowiedz
@kelso123: Nie wiem czy można działania Jacek – Marecki rozpatrywać na zasadzie mniejszego/większego zła. Marecki robi w zasadzie to co robił Jacek z zaburzoną, nieprzystosowaną społecznie Magdą. Tyle że Marecki ma mitomańskie zapędy, a Jacek wyciągał z Magdy bebechy na stół. Dla mnie obaj siebie warci.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Wszyscy trzej, siebie warci... Marecki to mitoman, tak samo jak Kierownik. Ale najgłupszy to jest ten CJC, kreuje się na kogoś mądrego, a babra się w tym gównie, między dwoma największymi zakałami na Youtube.
  • Odpowiedz