Wpis z mikrobloga

Czas się pozbyć tego gówna raz na zawsze, niestety ale maści peelingi diety można sobie w #!$%@? wsadzić (przynajmniej w moim wypadku), moja cierpliwość dobiegła końca i nie mam zamiaru ustawiać mojego życia pod stan mojej cery szczególnie, że mam 26 lat. Cieszcie się jeżeli nie macie problemów z cerą ja stałem w kolejce po wzrost po cere już niestety nie.

Dzisiaj wziąłem pierwszego tabsa i nie żałuje ani troche mojej decyzji bo wiem, że będzie warto. Dajcie plusa bo czeka mnie długa i ciężka droga ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#izotek #wygryw #cera #tradzik
Voque - Czas się pozbyć tego gówna raz na zawsze, niestety ale maści peelingi diety m...

źródło: comment_IuEVoEKbGTKHUHriOFxQLVKM3W1Np2fp.jpg

Pobierz
  • 14
@Voque: powodzenia miras. Widze ze od razu startujesz z dawka 40 mg. Ja zaczalem 3 tygodnie temu z 20, po tygodniu i odstawieniu innego lekarstwa, tez biore po 40. Juz widac pierwsze efekty, ryj co prawda dalej czerwony i przeplamiony, ale kaszy na czole coraz mniej, a typowe nowe pryszcze juz prawie nie wyskakuja.
@hu2jec123: też mam takie wrażenie, ale z drugiej strony każdy inaczej reaguje na jakiś lek jedna osoba w ogóle nie będzie odczuwać skutków ubocznych a inna będzie umierać
@hu2jec123: to wszystko prawda, ja dodałbym jeszcze że warto w diecie ograniczyc mocno witamine a (izotek to jej pochodna), bo sporo tych efektow ubocznych czesto wynika wlasnie z jej nadmiaru. Do tego duzo wody, regularne badania watrobki i krwi i dobry dermatolog i ryzyko tej kuracji mozna znaczaco ograniczyc.
@sermicz: jakoś po 2 miesiącach z hakiem przestało mi cokolwiek wyskakiwać i było już tylko lepiej. Kupiłem sobie Cetaphil do mycia twarzy, a do nawilżania bezpośredniego miałem krem "Ducray keracnyl repair". Do ust jakakolwiek pomadka nawilżająca, możesz tez używać kropli do oczu zapobiegawczo, bo mnie dopadł zespół suchego oka. Jak masz jeszcze jakieś pytania pisz śmiało priv