Wpis z mikrobloga

Nowe zdobycze! Czy Wasze egzemplarze Wehikułu Czasu też są takiej gównianej jakości? Niby twarda oprawa a jestem w stanie zgiąć książkę w rękach pod sporym kątem (°°

#ksiazkiwhoresbane'a - tag, pod którym chwale się nowymi nabytkami oraz wrzucam newsy o książkach
#ksiazki #czytajzwykopem #chwalesie #inkwizytor #piekara #jacekpiekara #mordimer #ucztawyobrazni #valente #mag #wehikulczasu #zelazny #arthurcclarke #rebis
Whoresbane - Nowe zdobycze! Czy Wasze egzemplarze Wehikułu Czasu też są takiej gównia...

źródło: comment_QlSi6tz9qqroolzBSWXShvjXSA40CxGW.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@BrakPomysluNaNick: Nie wkurzaj pan dobre?! Oblazłem wszystkie markety w mieście z koszami pełnymi książek, byłem przejazdem w sąsiednim mieście i tam też dwa markety oblazłem i żadnej Uczty nie znalazłem a co dzień na mirko ktoś pisze że trafił na UW za dyszke w markecie (°°
  • Odpowiedz
@Whoresbane: Wszystkie takie są, bo to oprawa zintegrowana, a nie twarda jak reklamują. Także zginać pod dużym kątem nie radzę. A jakościowo są super, solidnie zrobione i prawdziwy papier a nie papier toaletowy jak w takich Artefaktach, które skądinąd też są zacną serią.
  • Odpowiedz