Wpis z mikrobloga

@quarox: Luz, ja tam lubie diesle, też mam 2,0TDI z tym że do firmy mam 35km więc minimum 70km dziennie robię. Ale na tak krótkie dystanse to się średnio nadają przy obecnych wymogach ekologicznych jak dpf. Bralbym jednak benzynę, chociaż jak się w przyszłości przeprowadzę 1km od firmy to elektryka rozważę( ͡° ͜ʖ ͡°) Grunt żebyś go co jakiś czas przegonił solidnie, chyba że za 3 lata
@quarox brałes zawieszenie adaptacyjne? Bo zawiecha sline to taczka na maksa- chyba ze masz tylko pakiet stylistyczny,, b&o gra super - w tej kasie jak najbardizej warte dopłaty, szkoda ze nie dobrałeś HUD i matrix LED . Poza tym fajne autko ;)
@mat_cbr: pakiet stylistyczny tylko. Nie jestem audiofilem i nie wiedzialem jak graja B&O i nawet nie mialem jak tego sprawdzic bo na jazdach testowych tylko radio - wiec ciezko ocenic, ale wszyscy wychwalali na maxa to wzialem :-)
O co chodzi z HUD?
@Nivele: 3 latka i bierzesz następne, przy okazji masz wtedy pakiet przeglądów za darmo (przynajmniej tak jest teraz w konfiguratorze). Nie musisz się martwić krótkimi przebiegami w tym dieslu, bo to i tak nie wyjdzie przez pierwsze 3 lata.

@quarox: Przeziernikowy wyświetlacz. Pokazuje Ci niektóre parametry (prędkość, obroty, status systemów) "na szybie".
@panTralalinski: Aaaa to. Juz wiem co to :-) W sumie nie widzialem zeby bylo to jakos mega potrzebne, na poczatku tez skonfigurowalem Panoramiczny dach ktory zawsze chcialem miec zajarany jak w niektorych suvach to wyglada. Na jezdzie testowej byla panorama ale takie to slabe i male bylo ze szybko to wyrzucilem a kosztowalo 7k :-)
@cheba: Tak, jak masz pytania to wal. Sam zadawalem rozne pytania innym uzytkownikom wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Troche sie tutaj dowiedzialem, bo przy 1 wizycie w Audi w moim miescie wiedzialem tyle co nic. Dopiero cos na wykopie sie dowiedzialem, pozniej w salonie w Poznaniu.
@Messix:
Plus,minus tak. W tym tyg mialem troche wiekszych wydatkow i nie chcialem wplacac tych 5% tylko wzialem na 0% i place rate 2900zl (koncowo na to samo wychodzi ale musze odlozyc jeszcze sporo gotowki do konca przyszlego roku)

Caly koszt jaki ja ponosze to 0zl oplaty, 2900zl rata brutto miesiecznie, ubezpieczenie 7000zl na rok i 300zl rejestracji. I to w sumie tyle. Potem tylko co rok ubezpieczenie ok 6000zl. I