Wpis z mikrobloga

  • 41
@pokpok ja mam lepszy pomysł, mianowicie:
1 trzeba wydrukować naklejki "strefa wolna od idiotów".
2 znaleźć jakieś najgorsze w Polsce miejsce do życia (może Łódź albo Sosnowiec)
3 rozkleić te naklejki tam
4 wszyscy idioci przeniosą się tam ponieważ żaden debil nie przyzna się do tego że jest głupi
5 reszta kraju żyje spokojnie
6 profit?
  • Odpowiedz
@pokpok: jak gmina może ogłosić się miejscem wolnym od LGBT? Przecież po pierwsze jakbym na swojej posesji wywiesił flagę LGBT czy chodził w koszulce LGBT to co mi zrobią? A nawet jak ogłoszę się gejem i powiem, że rucham co tydzień nowego faceta to co to gminę obchodzi? Przecież to jest jakieś #!$%@? starych januszy co się "bojom", że od popatrzenia na tęczę zaczną się ze śwagrem bolcować xD, jakby to
  • Odpowiedz
@pokpok: no ja rozumiem, że grażynki i januszki nie kumają, że gej to nie znaczy gwałciciel czy pedofil i się boją, że ludzie w lateksie będą im po ogródku biegać i ww. Janusza gonić i okładać penisem po twarzy jak morgenszternem ale już samorządy powinny mieć choć trochę bardziej rozwiniętą świadomość, że za takie #!$%@? można dostać mocno po dupie, bo gdzieś ktoś się wkurzy i ich pozwie i będzie nieciekawie
  • Odpowiedz
#!$%@? starych januszy co się "bojom", że od popatrzenia na tęczę zaczną się ze śwagrem bolcować xD


@mwmichal: Lewicowcy i ich skryte fantazje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz