Wpis z mikrobloga

Dlaczego laski lubią jak się je obraża? Zawsze myślałem że jest na odwrót i widać to był błąd.
W nawiązaniu do tego wpisu. Gość ją obraża, a ona jeszcze by chciała przepraszać. Siedzi w nocy i pisze dalej. Widziałem fragmenty. Gość otwarcie namawia ją do seksu. W jednym miejscu pisze mu, że nie ma szans na nic z nimi. A w drugim, że gdyby się zakochała, to nie byłaby w stanie już tego zatrzymać. Płakała przez niego całą noc, co było widać jeszcze przez pół następnego dnia, a gdy się spytałem czemu płakała, to mówi że przez to że jestem zły na nią i jej nie ufam. No #!$%@? jestem.
Tiririri piririri....
#zwiazki
  • 5
@Porbi kobiety takie są, musisz zmienić podejście do niej - ja bym rozkazał jej napisać do kolesia że nie mogą już gadać, usunąć numer GG i samo GG, a potem przeprosić cię i kupić prezent. W przeciwnym razie będziesz musiał wyciągnąć dalej idące konsekwencje. Miałem 1 laskę która dokładnie takiego traktowania wymagała. Wówczas stawała się posłuszna i uległa. To ją wręcz podniecało. Ale to tylko jeden z typów dziewczyn. Na ogół pewne