Wpis z mikrobloga

Logiczna gra na 5 minut w przeglądarce:

OXXO DEMO

Hej Mireczki, mam dla Was demo mojej nowej gry logicznej (premiera już 7 Sierpnia). Mogę Was prosić o sprawdzenie czy wszystko działa?

Podczas premiery będzie #rozdajo i #rozdajosteam tak że zachęcam do plusowania / komentowania tego wpisu, to zawołam żebyście nie przegapili :)

Dajcie znać czy Wam się podoba! :)

Pozdróweczki
Chomiczek

#gry
omx - Logiczna gra na 5 minut w przeglądarce:

OXXO DEMO

Hej Mireczki, mam dla W...

źródło: comment_kHQBK4KYbpReciedGryEmWumeXWydYGI.jpg

Pobierz
  • 16
@omx: Po przejściu kilku plansz trzeba Was pochwalić za fajny pomysł i wykonanie.
Kilka uwag:
1. Dodajcie przesuwanie w sposób - klik na obiekcie => klik na miejscu docelowym.
2. Responsywność, przynajmniej u mnie, nie chodzi to tak płynnie jak chodzić powinno.

Poza tymi dwoma[naprawdę drobnymi i niezmieniającymi odbioru] uwagami - duży plus, przyjemnie wygląda, przyjemnie się relaksuje człowiek.
@surlin: hej, dzieki za miłe słowa!

Was - robię to sam :D:D:D

co do 1: niestety się nie da, bo później w grze są większe klocki, zobaczysz :)
2: jaki masz komputer? kurcze, ta część powinna być perfect.

jezcze raz dzięki, cieszę się że się podoba!
@omx: Na służbowym dziado-kompie się nie odpada... Na Chrome dochodzi do 100%, pojawia się logo z chomikiem i "kurza twarz, strona nie wyświetla się poprawnie". Pewnie żre za dużo pamięci... Na Firefox mam tylko logo Kongregate i nic nie idzie dalej.
@bukimi: oh no :( a jak odpalisz konsole programisty (prawy przycisk myszy -> zbadaj -> konsola) to sypie jakims bledem? co za sprzet tak wgl?
co do 1: niestety się nie da, bo później w grze są większe klocki, zobaczysz :)

@omx: Właśnie skończyłem całość, fakt, oprócz większych klocków jeszcze kilka innych niespodzianek :)

2: jaki masz komputer? kurcze, ta część powinna być perfect.

@omx: Odpaliłem to na Intel i3-3220, firefox. Nie chodzi źle! Po prostu tak troszkę jakby hmm nie tak płynnie.

p.s.
Dodaj więcej plansz, choć jak sam reklamowałeś "logiczne gra na 5
@surlin: A to tylko część niespodzianek. W pełnej wersji gry jest ich, że tak powiem, w #!$%@? więcej :D

Dopiszę detekcję FPS i będę zmniejszał AA, teraz jest ustawiony na 8, i stąd szarpanie zapewne.

Panie, się nie zabieraj za robienie gier tylko zacznij je robić, to mega fajna zabawa, a i można z tego całkiem nieźle żyć!

Dzięki za testy i pozdróweczki :) Cieszę się że się podobało!
@omx: Ukończone. Trochę bywa masochistyczne momentami (jak w rundzie, gdzie kabelki były poplątane), ale w sumie OK. Nie lubię gier, które najpierw są logiczne, a z czasem dochodzi coraz więcej elementów zręcznościowych, a tu jest 100% logiki, więc fajnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Brawa za projekty poziomów, bo mechanika to połowa zabawy, a wymyślenie zagadek to dopiero schody...