Wpis z mikrobloga

#ufik78news #javascript #programowanie #commonlisp

00. Link - Node.js advanced pattern: Dependency Injection Container

01. Link - Is postMessage slow?

02. Link - Functional JavaScript: What are higher-order functions, and why should anyone care?

03. Link - Blazor – WebAssembly na usługach Microsoftu, czyli C# trafi pod strzechy w aplikacjach SPA

04. Link - What's wrong with Promise.allSettled() and Promise.any()

05. Link - Intro Guide to Dockerfile Best Practices

06. Link - Smashtest is a language for rapidly describing and deploying test cases.

07. Link - Faster, cheaper, and better: A story of breaking a monolith

08. Link - The Tragedy of the Common Lisp

09. Link - Things I Learnt The Hard Way (in 30 Years of Software Development)

10. Link - The Tao Of Programming

Wołam: @tRNa, @Internatka, @Init0, @arba, @Internatka, @krzykrzy1995, @noarch, @stepniaczio, @Senthill, @Tszmiel, @olekjs, @InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII, @Manaz, @pret0rian8, @CorpseBide, @BlazonedWalls, @Pendunate, @starship_avocado, @Eswemenasja, @shenlon, @koperrr, @trevoz, @Shokata, @player-c64, @IzraelJuzNieFrunie, @safuka, @teekop, @zlodziejb, @rany_boskie777, @MuchaJusia, @Michuy, @polikarp-ciasto
ufik78 - #ufik78news #javascript #programowanie #commonlisp 

00. Link - Node.js ad...

źródło: comment_00VWG7ByKpRvGUW6M0anJ74cxJUuhInu.jpg

Pobierz
  • 8
@ufik78: Za ładnie wytłumaczony Dependency Injection Container duży plusik. :)
W końcu pokazane na funkcjach, zamiast na klasach (nigdy nie wiem w którym miejscu miałbym tworzyć ich instancje).
Byłbym wdzięczny gdyby ktoś pokazał mi jakiś kodzik z klasami w praktyce (np. przy services/controllers), bo nie miałem z tym styczności, a jak sam dla siebie piszę to zwykle używam zwykłych funkcji lub factory functions do tworzenia np. instancji bazy.