Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, jakieś pomysły gdzie w Breslau można zabrać różową na jakieś ciekawe, najlepiej aktywne wyjście? Obskoczyliśmy praktycznie wszystkie miejscówki typu zoo czy inne Pergole. Wszelkie escape roomy raczej odpadają bo jest nas tylko dwójka ( ͡° ʖ̯ ͡°) I nie, jazda naszym wspaniałym MPK licząc że tym razem się może nie wykolei nie jest atrakcją tylko smutną codziennością xD
#wroclaw #kiciochpyta
  • 6
  • Odpowiedz
@Ranar: w samym Wrocławiu - fascynująca podróż przez różne trendy architektoniczne na rynku
( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak serio, polecam wybrać się do Kłodzka na twierdzę. Wszak niedaleko, a raz w życiu trzeba.
  • Odpowiedz
@KanJowalski: W Kotlinie byliśmy jakiś czas temu, coś na miejscu staram się wymyślić, ale pomysłów brak.
@asik_: Spływ juz też w tym roku zaliczony
@raczejsmutny: O! To nie głupie, z moją gibķością kłody może szału nie będzie, ale chociaż się różowa słyszałeś XD
  • Odpowiedz
  • 0
@Ranar co jakiś czas jest organizowana wycieczeka po bunkrach różnych we Wro i okolicach. Jest rzuta kilka złotych, autami od punktu do punktu. Można się zgłosić jako kierowca lub zostać dopisanhk do kogoś z autem. Tylko jak to się nazywało... Poszukaj pod podziemny Wrocław. Myślę, że całkiem fajna sprawa, jeszcze nie miałam okazji, ale na pewno się wybiorę. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz