Wpis z mikrobloga

Widzę, że wielu ludzi ma olbrzymi problem i dysonans poznawczy i nie mogą zrozumieć co mają myśleć o wczorajszym Marszu Równości w #bialystok

Wyjaśniam: Kościół Katolicki i Prawica napuszczające bandytów na pokojową manifestację.

Sprawa jest wyjątkowo prosta i banalna. Albo się jest po stronie bandytów, albo przeciwko bandytom. Nie ma żadnych dróg pomiędzy i wystarczy się bardzo jasno określić co się popiera. Wybór inteligentnego człowieka powinien być oczywisty.

#neuropa #bekazprawakow #4konserwy
dingi_dong - Widzę, że wielu ludzi ma olbrzymi problem i dysonans poznawczy i nie mog...
  • 96
  • Odpowiedz
@dingi_dong: poziom intelektualny Twoich wpisów jest doprawdy niebywały. Podejrzewam, że próbujesz grać na litości i współczuciu osób, które na to trafią
  • Odpowiedz
@Satan696: Co ma do tego LGBT? W Polsce obowiązuje Konstytucja, która gwarantuje każdemu obywatelowi prawo do wolności zgromadzeń i wolności wypowiedzi. Ten temat jest kompletnie bez różnicy - wczoraj jedyne co można było zaobserwować to zorganizowany atak grup przestępczych na pokojowo manifestujących ludzi. Ktokolwiek kto to popiera moim skromnym zdaniem jest takim samym bandytą.

A bandytów się po prostu izoluje. Jest to oczywiste i proste i każdy normalny człowiek się z
  • Odpowiedz
@dingi_dong: tak naprawdę to takie debilizmy jakie się zadziały w Białymstoku to konsekwencja ludzi bawiących się w myślenie binarne.
Oczywiście, należy takich ludzi pozamykać, ale trzeba się zastanowić skąd też się oni biorą. A tutaj sprawa jest taka, że mamy media które tłumaczą tobie, że albo bezkrytycznie masz się zachwycać Rafalalą, albo też masz palić pedałów. Jak to ujęłaś - "innej drogi nie ma". No i ludzie tak patrzą sobie na
  • Odpowiedz
Ani prawica, ani KK to nie są jednorodne twory które mówią jednym głosem. To tak, jakby właśnie utożsamiać każdego geja z tym Szwedem co gwałcił chłopców przy cichej aprobacie wszystkich dookoła (co się nomen omen dzieje i też jest głupie).


@angor86: Bzdura - Kontrmanifestacja to dzieło zarówno prawicy od Wpolityce, poprzez Radio Maryja, Stowarzyszenia Marszu Niepodległości, Ruchu Narodowego, Młodzieży Wszechpolskiej, ONRu kończąc na Gazecie Polskiej czy zwykłym kibolstwie jak i Kościoła
  • Odpowiedz
@dingi_dong: znamienne, jak modlitwa to cichuteńko, spuszczone głowy, delikatne rozmowy, aż tu wchodzi tekst "Bóg, Honor i Ojczyzna" i wszyscy się jakby przebudzili ze snu i drą japę na całego, wielcy katolicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dingi_dong:

To co się tam wydarzyło ma swoich bardzo ścisłych i konkretnych mocodawców i co jak co, ale nie można umniejszać zgromadzeniu polskiej prawicy o poparciu połowy wyborców i KK w postaci najwyższego z urzędników na tym szczeblu


Czyli w największym skrócie - wiesz, że za tym stoją konkretni ludzie, ale nie wymienisz ich z imienia i nazwiska bo atak na "prawicę i KK" jest fajniejszy medialnie.
To było pisać od
  • Odpowiedz
@angor86: Przecież właśnie ich wymieniłam i od początku napisałam - prawica i KK.

obrońców pedofilii w organizacjach LGBT


Nie no, zaatakowali dziewczynki i dzieci. To co napisałeś to zwykłe twoje urojenia, a z urojeniami nie ma co dyskutować.
dingi_dong - @angor86: Przecież właśnie ich wymieniłam i od początku napisałam - praw...
  • Odpowiedz
@dingi_dong: ja korzystam z twojej logiki. Jeśli obwiniasz Franciszka za te idiotyzmy to równie dobrze można obwiniać uczestników marszu za pedofilię wśród organizacji LGBT
  • Odpowiedz