Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
Rozpiera mnie duma więc #chwalesie! :-) Zorganizowałem spotkanko warsztaty-jamsession w okolicach #legionowo. Spotykamy się co dwa tygodnie. Wyszło znakomicie, pojawiło się 13 najróżniejszych muzyków, również takich którzy normalnie łoją w kapelach oraz takich, którzy grają bardzo nieśmiało. Mieszamy składy, podmieniamy się na instrumentach, powstają pomysły na projekty! Graliśmy dobre pięć godzin.. :-) MEGA!!

Jeśli macie po drodze to wpadnijcie kiedyś! :-)

https://facebook.com/story.php?story_fbid=2383407195235427&id=2263890250520456

Jeśli kogoś interesuje temat to może sobie śledzić tag #muzykawlegionowskim, pewnie coś jeszcze wrzucę. Można też go oczywiście czarnolistować.

#gitaraelektryczna #gitarabasowa #wokal #klawisze #perkusja #tworczoscwlasna
Kokos - Rozpiera mnie duma więc #chwalesie! :-) Zorganizowałem spotkanko warsztaty-ja...

źródło: comment_E4WTfRUmOISxU2cOaQU0DTXXpL3LcwdU.jpg

Pobierz
  • 17
@Kokos: brzmi bardzo ciekawie, będę śledził, mimo że preferuję zupełnie inną muzykę.
ps: aż człowiekowi się miło robi, gdy widzi jak ktoś za pomocą pasji robi coś fajnego i dla siebie i dla innych, będę trzymać kciuki za dalszy rozwój akcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@agablazej: czasem wystarczy napisać ogłoszenie na lokalnej grupie fejsbukowej dla muzyków, że robisz spotkanie. Ale też nie licz na deklaracje wcześniej po prostu oglos i zobacz czy ktoś przyjdzie. Wiesz, u nas to wiocha gdzie niewiele się dzieje, a w Trójmieście może być dużo istniejących podobnych inicjatyw - może też dlatego masz pod górę.
@Kokos: a o grupach fejsbukowych to mi nic nie mów. jak straciłem wiarę w wykop to pomyślałem, że tam poszukam. np. grupa GITARZYŚCI, 30 tys osób. jedyny odzew to był jakiś 11-latek który mnie zwyzywał od frajerów i kazał się uczyć grać piosenki jak on, a nie jamować bo pewnie gram tylko na jednej strunie. tam siedzą ludzie którzy nic nie potrafią i tylko wrzucają memy o tym jak im nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@agablazej: sa ludzie i taborety. Dlatego jak już to warto pytać na lokalnych grupach a nie ogólnopolskich. Tam ludzie są mniej anonimowi. ;-)