Wpis z mikrobloga

Mirunie, jestem obecnie w Play na abonamencie na firmę, ale chcę coś zmienić, bo płacę za drogo. Mogę przejść zarówno na kartę, mixa jak i abonament. Robił ktoś może rozeznanie jaka i u którego operatora oferta jest teraz najbardziej opłacalna? Internetu potrzebuję z 5GB, bo często jakieś youtuby, wykopy, coś się pobierze mniejszego itd. Generalnie im więcej tym lepiej. No i najlepiej bez limitu rozmowy i smsy, bo nie chce mi się martwić, że nie wyślę smsa, bo mi żetonów brakło. Rozmowy w UE oczywiście tak jak u nas i fajnie jakby pakiet internetu był w cenie za granicą. To nie najważniejsze, ale miło by było. Oczywiście ważna rzecz to by zasięg był jak najlepszy, na play nie narzekałem w sumie. Doradzicie coś?

#telefony #abonament #play #orange #tmobile #siecikomorkowe #pytanie #plus
  • 7
Plusa też jakoś szczególnie nie polecam, zasięg nie powala. Oczywiście to też zależy od tego gdzie mieszkasz, ale mimo wszystko wśród czterech czołowych operatorów on jest jednym ze słabszych. W t mobile (ponoć) najmniej ruchają w dupę klientów, a i zasięg całkiem, całkiem. Ja od tygodnia jestem w tej właśnie sieci, zdarzają się spadki (co mnie niestety smuci, gdyż mieszkam jakieś 1,5 km od nadajnika) ale wszystko trzyma się kupy. Za niedługo
@blazer91: Cześć, przed wyborem operatora dobrze jest zorientować w kwestii zasięgu. Bo bez dobrego zasięgu LTE nie ma po co przechodzić, chyba że zależy jedynie na usługach głosowych. Czasami sami musimy pomóc "internetowi" by poprawić jego zasięg, mam tu na myśli modem stacjonarny LTE i anteny zewnętrzne. W razie pytań pisz śmiało. Trzymaj się :) #orangeteam
@blazer91: Witam. W tej sytuacji sugeruję skorzystać z abonamentu za 25 zł na 24 miesiące w Plushu. W ramach tego otrzymasz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich, a także 15 GB Internetu (w tym 2,5 GB w roamingu UE) do tego 10 GB do wykorzystania w serwisie YouTube (3 miesiące bez limitu) wraz z darmowym transferem Social Media, który obejmuje: Facebook, Messenger, Instagram oraz WhatsApp. Jeżeli zdecydujesz się na skorzystanie