Wpis z mikrobloga

Jak najlepiej nauczyć się seo? Nie mam pojęcia jak mogę się do tego zabrać. Jak wyglądały początki w waszym przypadku? Jakieś książki, kursy itp.?
#seo
  • 4
@g0rzki: chyba przede wszystkim przez praktykę. Na Twoim miejscu tak po prostu postawiłbym stronę i zaczął na niej naukę. Wiedzy jest mnóstwo w internecie - warto śledzić planeta-seo.pl gdzie jest jeden wielki zbiór najlepszych blogów. Jeśli chodzi o książki, to jeśli już to tylko te świeże (niżej na tagu jest nawet co nieco o SEO Playbook, czyli najnowszej książce w Polsce). Jeśli chodzi o kursy, to o tym za wiele nie
@g0rzki: Praktyka, praktyka, testy sprawdzanie co działa co nie. Na blogach jak LexySEO, czy anglojęzycznych Backlinko oraz blogi MOZ itd. liźniesz wystarczającą teorię, która pozwoli Ci zacząć i jest konkretną podstawą. Ale reszta to już testy, testy i jeszcze raz testy. I dobre miejscówki na linki.
@g0rzki: ciężko mi cokolwiek polecić, ale najlepiej wybrać coś maksymalnie łatwego na start. Jest tak naprawdę wiele opcji i ja skupiłbym się na nauce z jednoczesną możliwością zarobienia. Rozejrzyj się za jakimś programem partnerskim. Ewentualnie jeszcze możesz spróbować swoich sił pod frazy typu "branża + miasto" jeśli myślałeś o tym, żeby zostać juniorem w agencji seo.

Ja zaczynałem od prostego bloga na blogspocie, który polecał wiele "stron zarobkowych". Skupiałem się na