Wpis z mikrobloga

Poszukuję do odlania: Hommage Lalique, Eau de Passion Franck Olivier, Encre Noire Sport Lalique, Cyrus White. Potrzebuję 5-10ml najlepiej od jednej osoby.
I przy okazji pytanko. Poszukuję wytrawnych perfum "do koszuli/biurowych" które będą całoroczne lub na wiosnę/lato, na obecną chwilę wytypowałem 4 powyższe.
Z tego co testowałem to bardzo podoba mi sie róża w Al Wisam Day jednak trwałością nie grzeszy i przy większej temperaturze wychodzą nieprzyjemne nuty. Myślałem aby zamienić Rasasi na Cyrusa albo Al Haramain l'aventure blanche jednak nie jestem przekonany bo nie wąchałem ani jednego ani drugiego. Nuty które całkowicie odpadają to lawenda, wanila i białe kwiaty. Chciałbym się zmieścić w 150zł za flaszkę.
#perfumy #rozbiorka
  • 8
@balczyk: Miałem próbkę 1ml Blanszaka i był potężny (chyba, że to kwestia dozowania, w koncu bez atomizera), kupiłem flakon 30ml i jest średnio xD chyba, że próbka była starsza a w międzyczasie była jakaś reformulacja.
@dr_love:
Ja też narzekam na parametry. Zapach piękny, ale szybko ze mnie znika. Raz przed robotą psiknąłem....12 razy :D To rzeczywiście sie trzymał, ale jak wszedłem do małej salki żeby zadzwonić, to prawie się udusiłem ;) Jutro użyję ale delikatnie ;)
@balczyk śmiem twierdzić że miałeś lipe bo te perfumy mimo calkiem lekkiego charakteru zostaja na ciuchach dobę a na skórze bez problemu 4-6h w 30 stopniowym upale. 6 psikniec zalatwia sprawę.
@makrel_gieldowy:
Ja dzisiaj testowałem i rzeczywiście, od 7:30 do 17 był na skórze [potem nie sprawdzałem bo byłem na siłce], przez większość czasu [5-6godz] dość mocno, jak potarłem szyję to mocno czułem... nie wiem, ostatnio szybko ze mnie zniknął... Ale za to doznania olka..olfa.... zapachowe rekompensują mi to sinusoidalne zachowanie.