Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki,

wczoraj pomogliście mi zapoznać się z wygodnymi sposobami finansowania auta, a dzisiaj chciałbym się Was zapytać jakie Waszym zdaniem jest najlepsze auto używane do 50-60k pln?
Szukam czegoś dla siebie, i tak odbijam się raz to od nowego auta z salonu a raz od używki z 2011 roku.
Jednym słowem, próbuję ustalić co mi wystarczy i co mi się spodoba.
Podobają mi się prawie wszystkie typy samochodów, czy to sedan, czy coupe, czy kombi, czy lift back, czy suv - jedynie hatchbacki mnie odpychają, do nich chyba nigdy się nie przekonam.

A więc proszę powiedzcie Mirki, jakie auto do 50-60k pln?

#kupautozmikro #samochody #motoryzacja
  • 11
  • Odpowiedz
@siejacy Sprawdź Nissan Qashqai w wersji 1.6 dig-t wyposazenie N-connecta lub wyżej. W tym hajsie powinien być swiezy rocznik. To jedno z lepszych aut jakimi jezdzilem w tym budzecie. Bardzo wygodne fotele, komfortowe zawieszenie, kamery 360 fajna opcja, silnik spoko i mało pali. Jedynie maly bagaznik troche.
  • Odpowiedz
@Atreyu: @johnlocke-89:

Niestety nie mogę już edytować postu, a więc piszę tutaj:

coś o moich przemyśleniach co do auta:
silnik: raczej benzyna niż diesel, ale jeżeli dobry diesel to też wezmę pod uwagę. Generalnie chciałbym coś minimum 200km, może być i więcej.
skrzynia: koniecznie automat - manualem się namachałem, ostatnio dużo jeżdżę automatem i jest to bardzo wygodne.
przebiegi, użytkowanie: dwa-trzy razy w roku trasa 1200km w jedną i 1200km
  • Odpowiedz
@johnlocke-89: Superb 3 bardzo ładne auto, ale chyba nie w tym budżecie.

@Fawek: Słyszałem, że nowe Mazdy są strasznie awaryjne, wiesz coś na ten temat?

@axe_murderer: Przy trasach i prędkościach 160-170km/h na autostradzie w środku jest cisza? Może silnik z M power trochę w tej ciszy przeszkadza, ale ogólnie pozytywnie oceniłbyś wyciszenie auta?

@powrutkrula: Twoim zdaniem ile minimum trzeba dać za zadbany model? Pytam, bo nie wiem. A
  • Odpowiedz
@siejacy: u mnie nic się z mazdą nie dzieje. 2.5 silnik wolnossący, w którym nie ma prawa raczej się nic rozwalić, nie miałem jeszcze żadnych problemów.
  • Odpowiedz