Wpis z mikrobloga

@PussyDestroyer1995: @grucha_88: w Polsce gdzie średnia powierzchnia upraw w gospodarstwie wynosi Ok 10ha, ktoś bedzie zdejmował heder jak jedzie wykosić 1ha xD z reszta większość kombajnów to stare bizony czy claasy gdzie heder zdejmuje sie z godzinę czasu i nikt nie ma do niego wózka xD jak ktoś ma gospodarstwo z 200ha i hedery po 5-6 metrów i więcej to bedzie zdejmował bo sie na drodze nie zmieści, ale w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ciekawosc7: wózek jest, tylko śruby zapieczone xD ja nic nie mówię, #!$%@? by dostali jakby mieli za każdym #!$%@? zdejmować. Tylko jakies #!$%@? ma szlifierkach w to wjeżdżają przecież, to nawet nie szkoda
@ciekawosc7: O czym Ty gadasz? Heder w bizonie zakłada się 5 minut w dwie osoby. U mnie jeździmy tak, że stary na kombajnie, a ja ciągam przyczepę i heder za nią. Nie wiem gdzie mieszkasz, ale w moich okolicach przejechanie z hederem kilkuset metrów graniczy z cudem. 15 lat temu jeszcze z tym nie było problemu, ale teraz na drogach jest taki armagedon, że dorobkiewicze w swoich blaszakach dostają małpiego rozumu,