Wpis z mikrobloga

Pytanko do posiadaczy #ps4. Mam dylemat, bo chciałem zrobić sobie po remoncie fajny kącik gracza, ale z drugiej strony gry, w które pewnie nie będę już grał to straszne marnotrawienie pieniędzy.

W jakiej formie posiadasz gry na #ps4?

  • Cyfrowe - przechodzę i sprzedaję. 13.8% (11)
  • Pudełkowe - trzymam nawet te, które skończyłem. 66.3% (53)
  • Inna odpowiedź 20.0% (16)

Oddanych głosów: 80

  • 22
@wykopowy_brukselek: No ja mam np God of Wara, Spidermana, Until Dawn. Wcześniej pogoniłem Fifę 19. Szkoda mi, żeby się tylko kurzyły :D I mam z 7-8 gier, których jeszcze nie przeszedłem, a mógłbym sprzedać bo to typowe single. Trzymam te, w które na pewno będę grał przez sieć, czyli w RDR2.
@wicked93: ale pewnie jestesmy na innym poziomie zycia:) ja mam prawie 40tke na karku i w sumie kupe kasy a malo czasu
czasami kupuje gry tylko dlatego ze lubie tworcow i nawet nie odpale przez dlugi czas, jak GoW czy Horizon
mam kilkaset gier na ps4, mam switcha, xone, wszystko co chcialem miec
i czasem gram, czasem gram z corkami, ale wiem ze w 75% nigdy nie zgaram/nie skoncze
ale trzymam
@wicked93: Brakuje opcji "Wersje pudełkowe - przechodzę i wymieniam". Sprawdź nasz serwis WymieńGry.pl, już ponad 3000 graczy bezpłatnie wymienia gry między sobą lub sprzedaje bez prowizji :)
Dodajesz ogłoszenie, określasz jakie gry chcesz dostać w zamian, czekasz na oferty lub sam składasz propozycje wymiany innym Użytkownikom. Zawierasz bezpieczną transakcje, wysyłasz grę lub umawiasz się na odbiór osobisty a na koniec oceniasz transakcję ze swoim partnerem.
Wymiana gier między graczami jest