Wpis z mikrobloga

siema mirki, jako że próbuje rzucić palenie odstawiłem fajki, ale ciągle w ręcę czegoś brakuje i tu na ratunek przychodzi nie cuchnący epapieros

Po przeczytaniu taga jestem w szoku ile rzeczy i pojęć krąży wokół tego sprzętu, a ja tylko chcę sobie pobuchać jakbym miał ciśnienie zajarać.

Jakie komplety polecacie żebym zaraz wyszedł z domu poszedł do sklepu, kupił wszystko co potrzeba i za godzinę już to palił?

#epapieros #wroclaw
  • 7
  • Odpowiedz
@szajbat: Nie lepiej już kupić paluszki czy słonecznik i obgryzać? Sam miałem takie myślenie jak Ty, e-pet po 6 miesiącach leży nieużywany, a ciśnienie na fajki zostało, paląc e-fajka to miałem jeszcze większe ciśnienie niż zazwyczaj. Mam ijusta 3 i mogę polecić dla smaku, ale żeby nie wylewał się liquid to pet musi stać prosto xd
  • Odpowiedz
@szajbat to dobra alternatywa dla fajek, ja rzuciłem po kilkunastu latach palenia. Efajka to również nałóg, tyle, że chyba mniej destrukcyjny, ale chcę się równie mocno jak analogi. Ijust jak pisał kolega wyżej jest spoko, ale się leje. Ja obecnie używam Smoka Stick X8, kupiłem za jakieś 160zl w sofly na Grunwaldzie. Mogę śmiało polecić, kupujesz, ładujesz, zalewasz i kopcisz bez żadnych wymysłów.
  • Odpowiedz
@Shagot: Rozumiem, że #!$%@? w mordzie pomógł Ci w rzuceniu palenia. Hmm... o tym sposobie jeszcze nie słyszałem, ale jak u Ciebie zadziałało i tak bardzo polecasz to coś w tym musi być. Dzięki, nie skorzystam.
  • Odpowiedz