Wpis z mikrobloga

  • 53
@SarahC w zaawansowanej ciąży bym się nie odważyła jeździć rowerem albo hulajnogą. Łatwo stracić równowagę i się wywrócić. Jeśli chodzi o auto to nie każdy ma swoje, nie każdy lubi jeździć po zatłoczonym mieście tym bardziej że u ciężarnych bywa różnie z koncentracją- ja się nie czułam na siłach. Nie widzę nic złego w jeździe zbiorkomem, jeździłam całą ciążę najpierw do pracy a potem do lekarzy, na zakupy itp i dla mnie
  • Odpowiedz
@erln: nwm u nas w mieście zbiorkomaty typu autobus to był dramat. Ani klimy, ani wygody, rozpis godzinowy tragiczny, tak 2/10 opcja powiem Ci. I Chyba jeszcze nerwówka, bo kiedyś się lubiły spóźniać nie wiem jak teraz.
  • Odpowiedz
@SarahC: @marek956: no my auto mamy a i tak w ciąży jeździłam autobusem bo mąż je brał do pracy a ja kilka razy mdlałam przez te 9 miesiący, więc prowadząc powodowałabym tyko zagrożenie na ulicy. Dlatego ciężarne jeżdżą autobusami. Rower to już w ogóle ginekolodzy zabraniają w ciąży.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Olivederia: Ciąża to nie choroba. One w jej wieku w ciąży w 9 miesiącu jeszcze rano buraki w polu hakały, a wieczorem rodziły.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 51
@SarahC: Ty tak na poważnie? Sugerujesz ,że kobieta w zaawansowanej ciąży, powinna jechać hulajnogą lub rowerem i to jest dla niej bezpieczniejsze?
  • Odpowiedz
@Olivederia: A ja dzisiaj w autobusie widziałam podobną scenę tylko panie wokół kazały usiąść ciężarnej mimo, że ta odmawiała, przekonały ją mówiąc, że jak kierowca nagle zahamuje to będzie kiepsko. No i warto pamiętać, że w tramwaju jest więcej niż jedno miejsce, można zawsze zabytać jakiegoś nie-buca o miejsce.
  • Odpowiedz
@adam163264: @Szpeju: jasne ze mogla powiedziec. ;D moze nie czula sie na tyle zle. Smieszylo mnie jedynie to ze te starsze babki zerknely i nagle szybki obrot w strone szyby i udawaly, ze nic nie widza xddd

Przeciez Pani w ciazy nic nie powiedziala. Jak chcialam jej ustapic miejsca stojacego przy szybie to sie usmiechnela i mowi ze nie trzeba ale dziekuje bardzo. :D niby wiesz... z grzecznosci wypada zapytac
  • Odpowiedz