Wpis z mikrobloga

może ktoś z was też to przerabiał i wie co zrobić...

kupiłem se dziś nowy monitor MSI Optix MAG24C i chce go podłączyć przez displayport z moim PC, no i to się zaczyna jazda... (nadmienię ze mam gtx 970 i win 7x64)

jak podłacze DP to bootowanie idzie do momentu uruchomienia win i tu czarny ekran i koniec... przy uruchomieniu w trybie awaryjnym działa...

jak podłącze przez DVI całkiem nie wybudza monitora...

i tu ciekawostka jak mam podłączony stary monitor za pomocą DVI i nowy przez DP to działa... jedno i drugie... ( na tą chwile mam właśnie taką konfigurację)

próbowałem już chyba wszystkiego:nowe stery nvidia, fix do dp od nvidi, ustawienie w biosie priorytetu na gpu...

jakieś pomysły ??
monitor działa jest ok
karta działa jest ok
kabel działa jest ok

#hardware #informatykmops #informatyka #windows #nvidia
  • 14
@wycz: @biskup2k: sterowniki wczoraj nowe zainstalowane ze strony nvidi i dodatkowo fix do dp

uruchamiałeś system w awaryjnym?

na awaryjnym działa normalnie

btw DP z tego co pamietam nie obsługuje 144hz

jak mam 2 monitory podłączone j/w to normalnie działa w 144hz

i pytanie czemu nie wybudza monitora na samym dvi...
@drunkkiller: ale zainstalowałeś sterownik na inny. chodzi o całkowite usunięcie pozostałości i instalacje na czysto. zapytał bym tez supportu producenta karty czy nie maja moze innego biosu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@drunkkiller: też miałem przeboje z msi ale mag27qc czy jakoś tak, chętnie bym pomógł, ale odsyłałem go trzy razy do serwisu aż w końcu zaczął działać, ja miałem jeszcze tak że nie chciał działać w 144Hz tylko 60. Próbowałeś HDMI? Bo u mnie działało, ale też 60hz
Próbowałeś HDMI?


@k_EZ: Próbowałeś HDMI?
tak działa, jednak te wejście potrzebne jest mi do ps4

ale u mnie najciekawsza rzecz to, że działa przy podłączonych 2 monitorach i to na dp i 144hz...