Wpis z mikrobloga

Mirki, pijcie ze mną kompot. Po długiej walce z załatwianiem formalności, walką z bankiem o przyznanie leasingu, opóźniającym się o 3 miesiące dilerem z dostawą sprzętu, jak i 10 latach pracy u prywaciarzy w końcu startuje na swoim. Dzisiaj przyszła kopara, jutro już mam umówionego klienta. Laweta trochę niedomaga, oby się nic nie #!$%@?ło i poszło wszystko jak należy. Przede mną długa walka i praca na czyjeś bombelki.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz już nie ma prywaciarza do którego zadzwonię, że coś się #!$%@?ło. Sam w to jeszcze nie wierzę, że się odważyłem na taki krok. Może dla kogoś to pikuś, ale nie dla mnie ;)
Obym w tym roku zarobił chociaż na ZUS, leasing i kawałek pajdy chleba ze smalcem. Trzymajcie za mnie kciuki.

#wlasnafirma #dzialalnoscgospodarcza #pracbaza #gownowpis #chwalesie
rzeznia22 - Mirki, pijcie ze mną kompot. Po długiej walce z załatwianiem formalności,...

źródło: comment_ldfIjtfjpul2tFpHjPIT4QXlGWvwD2lt.jpg

Pobierz
  • 148
  • Odpowiedz
W mojej okolicy stawka to 70 zł/h


@rzeznia22: jak działa obliczanie ile godzin zajmie praca?

Dla mnie stawki na godzinę pracy koparki są bez sensu, bo wychodzi na to że jak kupisz gównianą koparkę i będziesz się #!$%@?ł to zarobisz więcej niż ktoś z super-hiper-ultrakopaczem500kw+ zapieprzający jak Azjata i robiący to samo 2 razy szybciej... Czy są jakieś standardowe powszechnie znane przeliczniki typu "10 metrów rowu = 2h" ?
  • Odpowiedz
  • 0
@rzeznia22 znajomy też działa od paru lat z koparkami, zaczynał od takiej małej jak Ty, teraz ma już więcej sprzętu na kołach i gąsienicach. Z tego co widzę to łapie trochę roboty przez FB z jakiś lokalnych grup / spotted z jego okolicy (domki jednorodzinne głównie tam są).
  • Odpowiedz
(wyrwanie jakiegoś kabla dużego operatora może udupić Cię tak, że zostaje tylko pakować walizkę i jechać do meksyku).


@rzeznia22: nie możesz wykupić dobrego ubezpieczenia firmy od takich szkód?

Mogę Ci napisać na koniec sierpnia.

Dochodzi leasing, zus, podatek, smary, oleje, paliwa, koszta samochodu do przewozu i jego serwisowanie, księgowa bądź dobry program do tego, jakieś drobne akcesoria typu markery geodezyjne, buty, ubrania,


nie dało rady podejrzeć w zestawienie kosztów dla takiej
  • Odpowiedz
@rzeznia22: Ty #!$%@? ty. Dorabiasz się. Na pewno na krzywdzie innych. Na pewno zdzierasz, masz drogo i robisz manianę.

Żartuję, życzę ci jak najlepiej i oby ci się wiodło. Niech Państwo ci się nie wtrąca w biznes i rzuca jak najmniej kłód pod nogi, a współpracownicy i klienci okazali się normalnymi ludźmi. I wypłacalnymi. Powodzenia :)
  • Odpowiedz
W mojej okolicy stawka to 70 zł/h. Według mnie zbyt mało. Stówa powinna być.


@rzeznia22: albo dwie stówy a najlepiej trzy!. Widzę że jeszcze nie zacząłeś a już Januszex pełną gębą. Biorąc jeszcze pod uwagę to że jeden przez godzinę zrobi tyle co inny przez dwie, trzy godziny.
  • Odpowiedz