Wpis z mikrobloga

Miraski, chcę sobie kupić Detroit: Become Human. Jako, że obecnie nie ma na nie promki na psstore, a opcja PS+ odpada, patrzę na wersje pudełkowe. Zastanawiam się tylko, czy gra w polskiej wersji językowej
(np. tu: https://allegro.pl/oferta/detroit-become-human-bluegames-wawa-pl-gratis-7549606628 ) posiada też opcję wyboru angielskiego dubbingu i angielskich napisów? Ma ktoś taką, może potwierdzić? To zakup dla żony, żona mnie zamorduje jeśli jej kupię wyczekiwaną grę tylko z polskim dubbingiem więc wolę się upewnić XD
#ps4
  • 11
@Wolowinka:

Tak posiada możliwość dowolnej kombinacji językowej. Na samym początku gry (zaraz po jej uruchomieniu) miła pani android informuje nas o automatycznym wykryciu języka (polski język mowy i napisów) i pyta nas czy te ustawienia są prawidłowe. Wtedy masz pełen wybór w ustawieniu języka mowy/napisów, włączenia lub wyłączenia napisów oraz ustawienia wielkości napisów. Dokładnie możesz to zobaczyć na pierwszym lepszym gameplay z gry na YT. Zapraszamy na WymieńGry.pl do sprawdzenia
@Wolowinka: nie będziesz w to grał przecież cały rok. Weź sobie triala plusa, dodaj grę za free do biblioteki. Potem jak będziesz chciał zagrać to kupisz sobie plusa i przy okazji złapiesz kolejne darmowe gry z plusa.
@flisek94: dzięki ale nie, plus odpada w moim przypadku. Nie jestem jakimś zapalonym graczem, większość z gier które tam rozdają mnie nie interesuje, ot po prostu chcę żonce kupić Detroit, które będzie przechodziła w swoim czasie i na swoich zasadach, bez oglądania się na to że trzeba do dnia X bo do wtedy mamy abonament. Zresztą ja też sobie chciałbym w to kiedyś pograć, ale kiedy mnie najdzie? Oto tajemnica (