Wpis z mikrobloga

Podsumowując moje dzisiejsze dokonania mogę powiedzieć, że zgłosiłem ok. 1800 ogłoszeń, z których chyba wszystkie lub prawie wszystkie zostały usunięte. Znakomita większość ogłoszeń dotyczyła ubrań - niektórzy sprzedawcy po 100+ ogłoszeń nieprawidłowych, rekordziście "załatwiłem" 12 stron #chwalesie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czasowo zajęło mi to w granicach 2 godzin, ale czuję pełną satysfakcję bo widać, że moderacja na OLX nie ma dałna #pdk :-)
Uważam, że ta akcja ma sens, o ile będzie kontynuowana. Ja mam w ulubionych ok. 10 sprzedawców, którzy mieli w ogromnej większości nieprawidłowe ogłoszenia i za parę dni sprawdzę, jak się miewają. W razie czego akcję powtórzę. Mam również nadzieję, że w przypadku recydywy moderacja OLX będzie usuwała konta sprzedawców.
#nieolx #olxnieallegro #januszeolx
źródło: comment_kbXh6yOMHwBA3EW1EfZVApcKcS04qqnp.jpg
  • 25
@NAGI: Wykorzystałem jedynie gotowy skrypt:
https://www.wykop.pl/wpis/42822317/zglaszanie-januszy-nigdy-nie-bylo-tak-proste-ʖ-sk/
Oraz nagrane na szybko makro.

W Operze po kliknięciu środkowym przyciskiem myszy na fotkę, ogłoszenie otwiera się w tle. Namierzam więc sprzedawcę, który ma kilka stron rakowych ogłoszeń i jadę z góry na dół, klikając w te nieprawidłowe środkową myszką (prawidłowe pomijam, są łatwe do wychwycenia w ułamku sekundy). Jak przelecę dwie strony i mam kilkadziesiąt zakładek otwartych w tle, klikam w pierwszą
@Serek_Niehomogenizowany: w przupadku elektroniki niestety jest podobnie, na moje nieszczęście chciałem kupić ostatnio telefon i wpisując "xiaomi" wyskakiwały mi prawie same Huaweie i Ajfony, szukałem 10min #!$%@?łem się i tyle mnie widzieli na olx. Szanuję w opór, jak będzie coroczna akcja na zgłaszanie cichych bohaterów to Cię zgłoszę normalnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ludzik: ja to traktuję nie jako pomoc olx a #!$%@? januszów cebulaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ile to przez ostatnie dni bigosu na uspokojenie zeszło...