Wpis z mikrobloga

mój różowy zmuszony jest do wykorzystywania naszego prywatnego auta w celach służbowych, bo jej, UWAGA - MIĘDZYNARODOWE korpo, nie daje jej służbowego auta, mimo że wnioskowała o nie wielokrotnie, jedynie kilometrówka 0,56gr/km. Powiedziałem dość, ale do niej nie dociera, może jak zobaczy wasze komentarze to do niej dotrze co robi. Nie ma tutaj konta ale często przegląda Mirko.
#pracbaza #januszebiznesu #korposwiat
siemando - mój różowy zmuszony jest do wykorzystywania naszego prywatnego auta w cela...

źródło: comment_oyBAfn2pGELcNa6NMpRe8TEJBFQaVHaI.jpg

Pobierz
  • 146
@statiq Nie każdy stawia komfort na pierwszym miejscu. Ja bym powiedział, że u większości to raczej suma zysków i strat determinuje nasze decyzje w poszczególnych aspektach. I doskonale rozumiem to, że nie dla każdego będzie to opcja dobra, co właściwie podkreśliłem już wyżej. To raczej Wy nie rozumiecie, że ktoś uzna, że może warto się przemeczyc zeby zarobić.
@siemando: To kupcie jakies zwykle miejskie auto za śmieszne pieniądze i niech se nim jeździ, zrobic klime i nie ma co narzekać, na kilometrówce da się dobrze wyjść tylko niestety jak pracodawca korpojanusz to trzeba umieć z nim grać ;)
@kiszczak:

‭Masz Ty w ogóle zmysł biznesowy? Kilometrówka w firmie to świetna rzecz, tylko trzeba umiejętnie ją wykorzystać. Kup rozowemu rzecha z gazem za 800 zl. 100km zrobi za jakies 20 zl, wiec ponad 30 zostaje na eksploatację. Taki rupieć zwróci się w kwartal.

Jeśli tylko kierujesz się rachunkiem zysków i strat to jesteś takim samym chlewem¯\(ツ)/¯


Coś mówiłeś o chlewie?