Wpis z mikrobloga

Używa ktoś kylina na meshu? Widze, ze totalnie przebudowali baze, wiec chyba problem wylewania zazegnany? Chce zmienic swojego v2 na cos innego i ten meshowy pewnie bedzie jedynym, ktory ma jakies podejscie jesli chodzi o oddawanie smaku. Ktos ma porownanie tych 2?
#epapierosy #epapieros #vape
  • 31
@baku16: wlasnie smakowo to juz ten v2 byl genialny, jesli mesh jest podobny to biore w ciemno. Miales kylina z dolnym dolotem? Bo tu ciezko wrozyc troche jak oddaje smak, niby mesh powinien lepiej oddawac, ale gorny wlot jednak troche ten smak zawsze psuje.
@baku16: przetestuje, najwyzej wroce do v2. Jest gdzies w polskim sklepie? Dawno nic nie kupowalem poza edymem to nawet nie wiem jakie sklepy funkcjonuja w tym momencie.
@bart0sz na stronie jest juz pare dni ale u mnie w edymie stacjonarnie dopiero wczoraj przyszedł i to w jednym punkcie a w drugim dalej nie ma także czy dostaniesz stacjonarnie nie wiem
@Adiif1: dokladnie o tym. Duzo na reddicie o nim wątków, różne problemy się przewijają, nie kupiłbym drugi raz, ale no z drugiej strony nie przeszkadza mi to na tyle, zeby go zmieniac.
@Adiif1: ja to po kylinie v2 juz na nic sie nie przesiadalem, bo smakiem miazdzy wszystkie rta + wiekszosc driperow. Jedyny minus, ze cieknie od spodu, dlatego zdecydowalem sie na nowsza wersje ta na meshu bo ma gorny dolot. Cieknac nie ma jak, za to smakowo mocno odbiega ;s