Wpis z mikrobloga

@Orzech2019: Wiesz że to niczego nie wyjaśnia? Ja wciąż czekam na informacje na co tak naprawdę Bobolak był w szpitalu, ponieważ trzustkę jak i zapalenie płuc wykluczamy na wstępie.
Bobolak zaczął po prostu więcej jeść, a popijane piwko sprzyja przyrostowi wagi.
No ale komu ja to będę tłumaczył, Bobolak by stwierdził że jego dziadek był Władysław Sikorski to byś uwierzył bo przecież Bobolak zawsze mówi prawdę.
aha to nie jest zaden dowod ale jest bardziej dowod niz wasz zaden dowod.

Chlopczyku zapedziles sie w kozi rog, ale tak to jest jak sie ma braki w iq


@alfons-metody:

Moje zdanie brzmiało tak:

"Nie jest to jeszcze dowód, ale to więcej, niż mają osoby, które uważają, że Mexicano dalej pije."

To co ty nabazgrałeś nie ma sensu. Nie próbuj interpretować tego co piszę, bo to nie na twoją głowę.
@Orzech2019: sa za to piekne poszlaki ze on pije nie jedna nie dwie. Jest zdjecie z browarem ktorego mowil na kamerze ze trzymac nie bedzie. Jest kilka nowych nagran juz niby w stanie trzezwosci przyspieszonych by nie bylo slychac jak mu sie jezyk placze - mexykano tak robil dawno temu w stanie agonalnym gdy nagrywal. No i jego zachowanie na wielu filmach jest mocno podejrzane, jak nie pije to jest na
@Orzech2019: No właśnie. Jeszcze nie dowód. Czyli to potencjalny dowód. To coś nie nadaje się nawet ma potencjalny dowód. Przyznaj się. Chwytasz się wszystkiego jak tonący brzytwy byleby racja była twoja.
@Saturax: > Jeszcze nie dowód. Czyli to potencjalny dowód.

Interpretacja prostych abstrakcyjnych konstrukcji semantycznych i odnajdowanie kontekstu najwyraźniej sprawiają ci ogromne trudności. Szkoda czasu na takie zwierze jak ty.