Wpis z mikrobloga

Witam. Natomiast dzisiaj odpada kapuśniak, który miał 38.11% głosów i zajmuje 7. miejsce. Oczywiście wciąż głosujecie na najgorszą zupę. Do dzieła.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być wołany - możesz kliknąć w plusa - lub zaobserwować tag ----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Natomiast dzisiaj odpada kapuśniak, który miał 38.11% głosów i ...

źródło: comment_pKk9TWacm02UKTS80Lyv0YIkxGxKr0Jx.jpg

Pobierz

ZAGŁOSUJ NA NAJGORSZĄ ZUPĘ:

  • pomidorowa 7.6% (305)
  • rosół 8.3% (332)
  • żurek 6.8% (272)
  • grochowa 35.2% (1403)
  • barszcz czerwony 16.9% (674)
  • ogórkowa 25.1% (1002)

Oddanych głosów: 3988

  • 64
  • Odpowiedz
możecie mówić, że nie jestem prawdziwym Polakiem, ale uwielbiam wszystkie zupy poza tym #!$%@? rosołem. Woda z solą, tłuszczem i kawałkiem pływającej marchewki. Szlag mnie trafia jak muszę go jeść na każdej imprezie bo to potrawa narodowa jego mać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@oba-manigger: Jak będzie trzeba wybierać między barszczem, pomidorową a rosołem i żurkiem to dopiero będzie problem. Przewiduje że całość będzie teraz odpadać tak grochowa<ogórkowa<barszcz<rosół<żurek<pomidorowa
  • Odpowiedz
@oba-manigger: Bardzo lubię was wszystkich poobrażac w poście o jedzeniu () powinniśmy częściej klócić się o zupy, a rzadziej o poważne sprawy
Barszcz czerwony to gówno. Powtarzam: g ó w n o. Żaden szanujący sie czlowiek nie powinien tego jesc i dziwi mnie w ogole, że zamiast tego syfu odpadł pyszny chłodnik. A ludzie, którrzy krytykują ogórkową nigdy nie jedli takiej dobrej, tylko wodniste
w.....n - @oba-manigger: Bardzo lubię was wszystkich poobrażac w poście o jedzeniu (。...

źródło: comment_KoFCTr4vONxaIVpfxPfqCnzeQfynPXP3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz