Wpis z mikrobloga

Ma ktoś jakieś ojęcie o #curve ? Niedawno przyszła mi karta, pod którą podpiąłem revolut. W alikacji mam ustawione curve cash. Próbowałem nią zapłacić zbliżeniowo, ale była odmowa ( kartą curve). Myślałem, że automatycznie pobierze z revolut? Ją trzeba jeszcze jakoś aktywowac? Czytałem, że pierwsza transakcja ma być z kodem pin? Ktoś się orientuje? Potrzebna mi jest do revoluta, a nie działa w curve #revolut
  • 9
  • Odpowiedz
@prlw123: i wtedy też odblokuje mi się bonus curve rewards? Czy curve pobiera jakas prowizje za oplate? Jak wezme z revoluta to przejdzie w zlotowkach czy gbp? A co to jest to curve cash jak to nie działa?
  • Odpowiedz
@szakal555: Nie,ja czekam na ten bonus już ponad dwa tygodnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Żeby revoluta rozliczało w PLN naciśnij przy revolucie i a następnie zmień walutę z GBP na PLN wtedy będzie rozliczało w złotych.
  • Odpowiedz
@SlyszeJakOddychasz: a mozna nim placic? biorac jako karte domyslna i odbijajac karte? wtedy chyba placimy prowizje bo to jest w gbp? mozna pieniadze z tego przeslac jakos na konto revolut? za jakie sklepy jest cashbak? gdzes sie to uaktywnia?
  • Odpowiedz