Wpis z mikrobloga

obejrzałbym ale no po prostu #!$%@? nie mogę, ta miniaturka ze zrobioną na siłę tępą miną wywołuje u mnie odruch wymiotny

@smierc_z_grzybow: @Zgredzimierz, @bartosz325, @Kremowka_z_Wadowic, @furcio, @TheAryX, @tuomveri, @Kubul, @Mortas, @gofpequje, @Grimsch

Widać taka miniatura najlepiej działa na oglądalność. Jeden z naukowych kanałów w konsulatacji z innym twórcą (chyba MrBrast który ma 22 miliny subów) opowiadał, że dobór miniatur bardzo wpływa na
biskup2k - > obejrzałbym ale no po prostu #!$%@? nie mogę, ta miniaturka ze zrobioną ...
@biskup2k: wybacz, ja się do tego nie stosuje tylko patrzę na tytuł oraz wiek filmu. Nawet YT zamieniłem na inny serwis bo śledzi ale ja zawsze byłem dziwny. W ogóle informatycy / programiści są dziwnymi ludźmi. Sporo tez czytam o psychologii i dzięki temu z tym walczę między innymi przed takimi zagrywkami.
@biskup2k: zdaję sobie sprawę, że stoją za tym odpowiednie próby i badania, ale mnie osobiście, komponowanie ikon w ten określony sposób pokazany powyżej, odrzuca( ͡° ͜ʖ ͡°)