Wpis z mikrobloga

@M1r14mSh4d3: Album naturalnie nie ma podlotu do legendarnego "Trójkąta warszawskiego", czy chociażby fajnego story telling'owego "Marmuru", ale wciąż jest przyjemnym na tle całej tej polskiej "rapgry". Jak dla mnie problemem z nowym krążkiem taco jest brak jego własnego klimatu, odczuwam wrażenie, iż poniekąd jest wymieszaniem jego wszystkich dotychczasowych albumów na czym traci najbardziej, ale zaznaczam jest to moja subiektywna opinia
@M1r14mSh4d3: @JAI2L9LAD: @Zamaloczasunalogin: @malebro:
Chyba wiem dlaczego Ci się płyta nie podoba. Czy to nie przez kawałek utworu "Kabriolety", "nie lubimy już taco"?

W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków

"Pomoc dla niepełnosprawnych, #!$%@?, z moich podatków?"

Nie ma szans

Ciągle martwię się o młodych Polaków

Jedyny pomysł to się zabić lub #!$%@?ć na zachód

Chociaż w sumie nie, bo się bardzo boisz Arabów

Boisz pedałów, boisz
@M1r14mSh4d3: Nie wcale nie ma klimatu, świetna oprawa muzyczna która dała coś Ala old shoolowy styl, historie opowiedziane które pokazują jak bardzo się taco zmienił od tego taco który był kilka lat temu i świetnie to opowiedziane - przeplatane starymi filmami i fajnymi nawiązaniami czy to do starych kawałków i do różnych sytuacji ze świata, do tego już łatwo wskazać góry takie jak W piątek leżę w wannie, kabriolety, alert rcb
@M1r14mSh4d3: A co to jest ten klimat? Mi się album podoba, a nawet bardzo.
Powód antyprawacki? To Ty wszędzie gdzie się da, #!$%@? się z propagandą, jak typowy płatny troll, więc zejdź ze mnie. xD
Wielka znawczyni muzyki się znalazła. Ludziom się podoba, hejt na artystę zawsze będzie, zwykle dlatego, że "poszedł nie w tę stronę". Zobaczymy jak się płyta będzie odsłuchiwać. Ja przewiduje wysokie miejsca na listach.
@Unik4t: pytam o wiek, bo po moim osiedlu chodzą takie dzieciaczki 12-14 lat, z muzą puszczaną z komórki via głośnik na bluetooth. I podobny szajs puszczają. TH chyba chciał się stylistyką przypodobać takiej właśnie gównarzerii.
@M1r14mSh4d3: Ale on już skomentował takie rakowe podejście jak Twoje w kawałku To wszystko na niby.

Byłem dzieckiem kiedy siostry mej chłopak

Zabrał na koncert trójki Webber, Emade Fisz oraz Łona

Wtedy się zachłysnąłem polskim rapem, miałem 11 lat

Mam przeprosić zatem za młody profil mego fana

Powiem krótko, ja z chęcią przyjmę młody profil

Ty masz profil żaden, słuchają nas w korporacjach

Oraz podstawówkach, słucha twój dziadek, kumpel, babcia, kuzyn,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@M1r14mSh4d3: nie mnie pytasz o wiek. A Taco "zaatakowała" gówniażeria jakoś od "Trójkąta Warszawskiego". Więc jak i to nazywasz szajsem, to to co mówisz nie ma za bardzo sensu, bo od tej płyty zaczął się cały Taco.

Gówniażeria słucha polskiego rapu odkąd pamiętam i zawsze dany artysta jest z tego powodu obśmiechiwany. Przypomnę tylko, że wielkim idolem gimbazy był również Popek i jego "Gang z Albanii". XD Za moich czasów tym