Wpis z mikrobloga

Widzicie? Nawet z trollem da się porozmawiać. ¯\(ツ)/¯ Tylko trzeba mieć szacunek dla wszystkich ludzi i być obiektywnym i bezstronnym. Mieć otwartą głowę. Nie wpadać w sidła psychologii i manipulacji #4konserwy i #neuropa. Agresja budzi agresję. Dzielenie ludzi na My i Oni, dobrzy i źli, lewaki i prawaki jest złe. To w kupie jest siła. Zawsze. Tak czy owak konwersacje z obiema stronami nauczyły mnie i dały do myślenia. Nie przytoczę ich z uwagi na poszanowanie prywatności dwóch użytkowników z którymi ona była - którą cenię i uważam że każdy ma do niej takie samo prawo - prowadzona ale tylko końcowy fragment. Po rozmowie z użytkownikiem lewicowym i prawicowym doszedłem do wniosków, przemyśleń i czuje się spełniony. :) Śmieszą mnie tylko te wasze wojenki i zakopywanie / pulsowanie na przemian wpisów / znalezisk. ¯\(ツ)

#przemyslenia #oswiadczenie #psychologia #bekazpodludzi #gownowpis i trochę #heheszki
gofpequje - Widzicie? Nawet z trollem da się porozmawiać. ¯\\(ツ)/¯ Tylko trzeba mieć ...

źródło: comment_fPqQsffEqX8OHUMCa8kemnjoqSj8NqAO.jpg

Pobierz