Wpis z mikrobloga

@djavulen: no z rodzicami jest ten komfort a z obcymi albo nawet ze znajomymi? panie, kiedy ja mam mówić, coś ta cisza się przedłuża, czy on tam nadal jest czy się rozłączył?? jedyny plus tego jest taki że reakcje masz prawdziwsze bo druga strona nie ma czasu na dokładne przemyślenie swojej wypowiedzi, chyba że tak jak ja przed rozmową symulujesz jej przebieg
@djavulen: ja od nieznanych numerów i tak NIGDY nie odbieram xD kiedyś dzwoniła do mnie jakaś babka stara i się pyta czy to [jakieś inne imie] ja mówię że nie i pomyłka (pierwszy raz miałem taki przypadek) i wiesz co #!$%@? ZADZWONIŁA NASTĘPNEGO DNIA ZNOWU TO SAMO ZAPYTAŁA XD rozłączyłem się bez odpowiadania w ogóle i zablokowałem jej numer xD to jest jedyny numer jaki mam zablokowany serio
@tomasz-terlecki: No seeeeejm, potem sprawdzam w internecie szybko i jak się okazuje, że to jakiś numer osoby prywatnej to myślę: "dobra, jak coś ważnego to zadzwoni drugi raz" i nigdy nie oddzwaniam pierwsza bo i po co mam się stresować
xDDDDDDDDDDDDDD TEŻ MIAŁAM PARĘ RAZY TAKĄ SYTUACJĘ, ŻE SIĘ ROZŁĄCZYŁA A ZARAZ ZNOWU DZWONIŁA I SIĘ PYTAŁA O TO SAMO, NO WTF
@djavulen: aaaaa przypomniałaś mi jak kiedyś się bawiłem w opcjach w telefonie i przypadkiem włączyłem ukrywanie numeru,,,,, i jak dzwoniłem to był numer prywatny,,,,, czaisz że tego się nie dało wyłączyć, a sprawdzałem wszystko, nawet telefon resetowałem do ustawień fabrycznych, sprawdzałem na drugim telefonie to samo było, coś ustawiłem to przez sieć, bo grzebałem w aplikacji mojej sieci,,,,, potem wszedłem na stronę operatora i #!$%@? NIE CHCIAŁEM DZWONIĆ NA INFOLINIĘ BO
@tomasz-terlecki: PIERWSZY RAZ SŁYSZĘ O CZYMŚ TAKIM, ŻE NIE DA SIĘ TEGO WYŁĄCZYĆ COOOOOOO, TO BRZMI JAK COŚ CO Z PEWNOŚCIĄ MOGŁOBY MI SIĘ PRZYDARZYĆ
Nie ma co się przejmować, pewnie doskonale wiedział, że wszystko w normie........amoże jednak czeka na odpowiedź do teraz.......pewnie już tam nie pracuje
@djavulen: NO POWAŻNIE XD bo to był taki switch przycisk nie, i ja widzę tam było coś w stylu ukrywanie numeru CLIR ja nie sprawdzam nic tylko naciskam na to jak debil i było że aktywowano, chciałem to wyłączyć ale nie mogłem bo ten przycisk się wyszarzył serio, był szary i nie można było go wcisnąć, olałem to i dopiero potem mi ktoś powiedział że czemu mam numer prywatny jak dzwonię,,,,,,
Pobierz
źródło: comment_WjSpbg4MQAwYZuCvtOsWJ3igfjJW01NV.jpg