Wpis z mikrobloga

Polskie elity zostały wybite i zostały same geny 2 kategorii. Od dziś będę zakopywać tagi #bekazlewactwa i #bekazprawakow i tego typu rzeczy. Czemu? Bo Wasze pseudo wojenki i dzielenie ludzi na my (dobrzy) i oni (źli) jest śmieszne i szkodliwe zamiast się zjednoczyć i dojść do czegoś razem. Jak możecie dawać się tak manipulować???

#gownowpis #oswiadczenie #przemyslenia #psychologia #bekazpodludzi
gofpequje - Polskie elity zostały wybite i zostały same geny 2 kategorii. Od dziś będ...

źródło: comment_ZL8n1P4v51PmXHIDoQYSg5YWexXUxosV.jpg

Pobierz
  • 19
@decentralizacja: i o tym mówię. Lewica i prawica to ludzie. Każdy z Was. Zamiast się dogadać to kłótnie. Żal.


@gofpequje: Ja się mogę dogadać z ludźmi, bardzo proste: niech nie przeszkadzają i dadzą mi żyć.

Ale nie, mimo że ja niczego od nich nie żądam, to oni mnie znajdą i każą oddawać im średnio 65% kasy - i oni zadecydują na co ona pójdzie, na bombelki, na muzea, na inne
@decentralizacja: prawica gospodarcza to są dosłownie złodzieje, zgadzają się na pierwotną własność prywatną czyli #!$%@? innym ludzi zasobów siłą.


@MateriaBarionowa: jakoś teren bazowo musi być podzielony,

a jeżeli się nie zgadzasz to spoko zrób sobie że każdy może używać zasoby naturalne i teren... ale prawo własności chyba chcesz szanować, co jak sobie kupię auto to jest moje czy partia może mi zabrać? a dom?

@MateriaBarionowa: @decentralizacja dwaj kolejni. Ehh...
@decentralizacja: nie ma monarchii więc nie ma grabierzy poddanych, jest umowa spoleczna ze wybieramy demokratyczny rząd który decyduje o podatkach a podatki idą do wspólnego budżetu na wspólne cele a nie do skarbca opresora w koronie zbierającego haracze od poddanych. Czasy Ci się troszkę pomyliły.
@decentralizacja: pozostaje Ci dżungla albo może księżyc. Realia są takie jakie są, że żyjesz wśród ludzi z którymi musisz się dogadać.

W niemczech była umowa społeczna że Polaków, Żydów i paru innych to do gazu

Nie było takiej umowy. NSDAP nie realizowała takiego programu z demokratycznego mandatu, a dopiero po zamachu stanu i po zmianie z demokracji na totalitaryzm.
@decentralizacja: pozostaje Ci dżungla albo może księżyc. Realia są takie jakie są, że żyjesz wśród ludzi z którymi musisz się dogadać.


@MateriaBarionowa: ja z ludźmi jestem dogadany. Natomiast nie chcę armi lewactwa i bombelkobiorców aby nam przeszkadzała.

Kluczem jest to aby państwa czy społeczności były małe i mogły sie izolować od obcych.