Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki! Otóż moja różowa szuka dla siebie nowego laptopa i w jej oko wpadł laptop Medion Erazer. Pierwszy raz się z tym spotykam, ale po przeczytaniu paru opinii i innych porównaniach nie uważam tego za dobry wybór, lecz mogę się mylić. Czy ktoś tu z zebranych ma większą wiedzę na temat tego laptopa? Warto? Nie warto?
#komputery #laptopy
  • 11
  • Odpowiedz
@AmadixPL: Dobra prostuję jednak, bo sprawdziłem, że to jakaś odmiana clevo, może nawet z całkiem dobrymi parametrami. Daj pełny opis sprzętu, albo linka. Ewentualnie za ile jest do kupienia.
  • Odpowiedz
  • 0
@Catmmando ogólnie do gier w okolicach 3,5k, bo lubi sobie czasem pograć. Na szczęście coś więcej niż tylko simsy ( ͡º ͜ʖ͡º) Proponowałem, że za te kwotę mogę jej kompa lepszego złożyć ale się uparla na laptopa
  • Odpowiedz
@AmadixPL: To zobacz co mają tutaj:
https://xtreem.pl/3-laptopy-dla-graczy

Sklep spoko, możesz tam skonfigurować, cenowo to chyba z grafiką 1050Ti, ogólnie te Smart7 na kadłubkach Clevo chyba są całkiem OK, tylko widzę tu teraz mają trochę droższe, bo bardziej doposażone. Jeśli ten Medion to jest jakaś wariacja laptopów z linka, to może nawet ujdzie, kwestia wykonania, jakości materiałów.
  • Odpowiedz