Wpis z mikrobloga

Piękna to była #afera nie zapomnę jej nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odniosę się jeszcze tylko tutaj do parku kwestii

Ten screen w którym proszę @Deykun o zbanowanie to fejk. Serio mogliście się lepiej postarać, po co miałbym tak pisać ex-moda a sama treść eh... Do wczoraj nigdy nawet z tym mirkiem nie rozmawiałem.

Te anonimowe wyznanie to faktycznie Aurena

Tomm16 to nie jest/nie było konto troll prowadzone przez neuropę

Reszcie teorii z których miałem sporo ubawu pozwolę żyć swoim życiem - tak czy siak przekonanych tutaj nie przekonam tym bardziej, że zaraz przyjdzie @L3stko ze swoim #damagecontrol i będzie to ostatecznym argumentem.

Taka rada na przyszłość @mrbarry @BrokenMagicalTibia never start a project unless all resources are available.

k1fl0w - Piękna to była #afera nie zapomnę jej nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odniosę się jeszc...

źródło: comment_Rj5EGHscjg5ajdAih64dtzZ9Jk9MM0aj.jpg

Pobierz
  • 5
Ten screen w którym proszę @Deykun o zbanowanie to fejk. Serio mogliście się lepiej postarać, po co miałbym tak pisać ex-moda a sama treść eh... Do wczoraj nigdy nawet z tym mirkiem nie rozmawiałem.

Potwierdzam, bana zamówiłem zanim napisałeś. dx
Ten screen w którym proszę @Deykun o zbanowanie to fejk. Serio mogliście się lepiej postarać, po co miałbym tak pisać ex-moda a sama treść eh... Do wczoraj nigdy nawet z tym mirkiem nie rozmawiałem.


@k1fl0w: Ktoś w to uwierzył? Nawet my konserwy aż tak złego zdania o moderacji nie mamy aby uważać że ktoś dalej osobę tak wulgarne odnosząc się do swoich rozmówców trzymał by tam na pozycji moderatora :)

A