Wpis z mikrobloga

Dziś przypada rocznica Powstania Warszawskiego!
75 lat temu 1 sierpnia 1944 roku o godzinie 17:00 wybiła godzina "W" i wybuchło Powstanie Warszawskie, które początkowo planowane na kilka dni... trwało aż 63.
Cześć i chwała Bohaterom!

#historia #rocznicanadzisiaj #iiwojnaswiatowa #2wojnaswiatowa #powstaniewarszawskie #warszawa #wojskopolskie #ciekawostki #ciekawostkihistoryczne #gruparatowaniapoziomu #zwiadowcahistorii
Pobierz Zwiadowca_Historii - Dziś przypada rocznica Powstania Warszawskiego!
75 lat temu 1 s...
źródło: comment_pXnkWvvY153loF848SS240rix3DlSkYZ.jpg
  • 48
@Ortalionowy_Rycerz
@marilyn92

trzeba trzcic ale dziwi mnie ze to takie pozytywne swieto. Ja tam ogolnie #!$%@? niech kazdy swoetuje co chce, dla mnie to katastrofa, ale czemu nikt nie swietuje u nas takich bitew jak z turkami gdzie dzieki nam europa nie jest muzulmanska. Dla mnie to jest 100 razy bardziej powod do swietowania niz wyslanie 200k ludzi na rzez. O pw trzeba pamietac wiadomo, ale jak pisalem ja #!$%@? jaja jak
@RozowaZielonka: Co poszło nie tak? - np. to że ludzie którzy nie mają pojęcia o podstawowych wartościach... rzucają tak łatwo osądami i ocenami jak by przynajmniej sami byli zdolni do takiego poświęcenia... dla zwykłego honoru. Co jeszcze poszło nie tak? to że ludzie dzięki którym dostałeś szansę by się pojawić na tym świecie umarli by ze wstydu jak można będąc nikim oceniać tysiące bohaterów... miarom swojej głupoty i zepsucia.
@Zwiadowca_Historii: @p0lybius: Wybaczcie, ale łykacie propagandę jak pelikany. Mój dziadek był żołnierzem AK. Dużą część wojny spędził w lesie w oddziale. W czasie wojny z rąk Niemców zginęło kilka osób z naszej rodziny, w tym mój pradziadek w obozie koncentracyjnym. Dziadek nie miał powodu żeby lubić Niemców, ale zawsze o Powstaniu wypowiadał się bardzo negatywnie. Dla niego decyzja o wybuchu Powstania to była zbrodnia na naszym narodzie. Wiadomo było, że