Wpis z mikrobloga

Mam 2 metry wzrostu, mam szczupłą sylwetkę, napiętą skórę na twarzy i kwadratową szczękę oraz bujne gęste włosy i brak zakoli. Mimo tego, że przykuwam uwagę płci przeciwnej (na studiach koleżanki same do mnie podbijały i często nawet na ulicy, czy domówkach) świadomie zadecydowałem, żeby nie brać udziału we współczesnym przemyśle randkowania oraz prowadzić życie samotnego wilka. AMA. Edit: Chciałbym podkreślić, że ten post nie ma na celu nabijania plusów czy robienia na złość innym, po prostu pomyślałem, że kogoś może to zainteresować.
#przywitajsie #przywitanie #przegryw ale #wygryw #zwiazki #chrzescijanstwo #mgtow #redpill #ama
  • 29
@TestoDepot: Jeżeli chodzi o popęd seksualny jako tako, w normalnych okolicznościach zaspokaja mnie Renata #pdk, co jednak staram się całkowicie wyeliminować i prwadzić Monk Mode. Na chwilę obecną jako efekt zażywania pewnych prochów jako skutek uboczny mam mega zaniżone libido. Można powiedzieć, że szczęście w nieszczęściu.
@Leuvaarden: Przez wiele lat byłem katolikiem, jednak później moje drogi z KK się rozeszły. Teraz określiłbym się jako chrześcijanin nie należący do jakiejkolwiek denominacji. Modlę się i czytam Pismo Święte.